SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

długi trening

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1488

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 867 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5248
witam,
moj trening wyglada tak ze przez ok 1,5-2 h ostro cwicze, potem brzuszki jakies 15 minut i na koniec na 20-30 minut na rowerek czy bierznie... w sumie wychodzi prawie 3 h... przedtreningowy posilek jem 2 h przed treningiem a po treningu pije 50 g bialka bo do domu wracam ponad godzine... co sadzicie o tym zeby po cwiczeniach wypic 25 g bialka potem na brzuchy i aeroby i potem odrazu nastepne 25 g bialka (ew olimpowskiego reanimatora bo zamierzam sie w niego zaopatrzyc)
znajomy polecil mi pic carbo przed aerobami ale ja mam za duzo fatu zeby sobie pozwolic na carbo
i prosze nie piszcie mi zebym krotsze treningi robil bo cwicze tak od ponad 2 lat i mi taki trening pasuje
pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2053 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9106
za dlugo

Ignorante juris nocet

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 867 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5248
prosilem o konkretna odpowiedz... a nie napisanie ze za dlugo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2196 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27667
Kolega napisał przecież jakże konkretną odpowiedź.
W sprawie stosowania odżywek odwiedź odpowiedni dział.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 144 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4672
za długo :) Napisz ile razy w tyg ćwiczysz i co jest twoim celem.Białko najlepiej wypić 30 min po treningu.Nie ma sensu go pić i dalej robić trenig choćby z tego powodu, że będzie zalegać w żołądku powodując dyskomfort.Piszesz ,że posiłek przedtreningowy jesz na 2 godz przed treningiem.Potem ćwiczysz 3 godz. Czyli 5 godzin bez jedzenia a potem wypijasz białko.To jest zbyt długi okres nawet jeśli twoim celem jest zbicie wagi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 867 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5248
staram sie cwiczyc co 2 dzien, chce nabic czystego miecha to moj glowny cel a przy okazji spalic brzuch bo mam dosc spory :P wiem ze to za dlugo bez dostarczenia bialka dlatego chce go dostarczyc odrazu po zakonczeniu cwiczen bo aeroby w sumie zajmoja mi dodatkowe 45 minut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2026 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18838
ale ćwiczysz wg konkretnego planu czy co tak sobie, "zobaczymy co dzis zrobie"?

co do zbicia brzucha normalny trening siłowy 3-4 razy w tyg, aeroby 3xtydzien (po treningu lub w DNT), do tego dieta z ujemnym bilansem kcal i jazda.

ankiete najlepiej wklej.

Nawet najtwardsi mają chwile kiedy potrzebują klęknąć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 867 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5248
mam okreslony plan treningowy... cwicze juz 2 lata wiec mam jakies pjecie na ten temat :P
nie chodzi mi tu o ukladanie treningu czy dobor diety bo to mam zrobione dobrze... chodzi o konkretne pytanie... tak jak damian napisal: 5 h bez bialka to za duzo... wlasnie dlatego zalozylem temat, chce wiedziec czy jest sens po 1,5-2h treningu wypic czesc bialka i isc na aeroby czy po calym treningu ok 3h wypic calosc bialka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
jakbys mial pojecie to bys nie cwiczyl 3 godzin... ale powodzenia...

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 144 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4672
no to dałem ci konkretną odpowiedz "Nie ma sensu go pić i dalej robić trenig..."I nikt kto się zna nie udzieli Ci innej.Podczas treningu możesz popijać Isotonic ,zeby uzupełnić związki mineralne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 867 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5248
irytujace sa takie odpowiedzi... chcesz to sobie cwicz godzine... ja jak ide na silownie to ide sie zmeczyc i chce czuc ze cwiczylem... a jak cwicze krocej niz 1,5 h nic mi to nie daje i nic po tym treningu nie czuje...
zadaje konkretne pytanie i oczekuje konkretnej odpowiedzi...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split na masę do oceny

Następny temat

Plan FBW do oceny lub poprawy

WHEY premium