SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy kładziecie swoich starszych? ;]

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8569

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
a ja i tak musiałem go kopnąć pietą w stope zeby nie przegrac

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9813 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111035
połozyłem w wakacje starego bo był na urlopie i sapadła mu troche siła teraz kłade go na obie rece ale mowi ze jakby sie postarał to by mnie połozyl(ściema)

pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
Zniszcz go psychicznie, wypali się po jakimś czasie

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 437 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5984
mnie stary zawsze rozwalal jak szmate, ogolnie jest silny, ale jakies pol roku temu czolgalismy sie po dywanie, ciezko bylo ale go rozwalalem. Na nastepny dzien caly lokiec w strupach mialem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 147 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2654
yeah wczoraj starszy poległ, ale tylko na prawą...ale rozwalenie go na lewą to już tylko formalność!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 484 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11333
Ja ze starszym przynajmniej przez jakiś czas ( wydaje mi się że dłuższy raczej okres ) nie mam szans jednym słowem kładzie mnie jak chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1142
Ojciec zawsze mnie pokonywał.. ale ostatnio dobilem do 40 w bicepsie i poprosiłme o rewanz, spekal!!! Powiedział, ze teraz odstrasza go sam wyglad:P Zabawny temat, pozdrawiam. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1489 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30384
nie wiem czy klade kogos z rodziny bo sie nie silowalem ale mam taka historyjke:D: pamietam jak bylem maly to moj kuzyn mial gdzies 19 lat i wyskoczyl straszny kozak ze chce sie silowac z pradziadkiem ktory ma 92 lata :). dziadek pracowal cale zycie w masarni i polozyl go w sekunde hehehe. nigdy nie wiadomo jaka sila drzemie w dziadkach

NO PAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1066
sam nigdy nie probowalem sie silowac z ojcem ale jezeli chodzi o wygranie ze swoim ojcem to jest to kwestia psychiki.jestescie od malego nauczeni ze tato to wasz wzor do nasladowania i ze wasz tato jest najsilniejszy.no mniej wiecej wiecie o co chodzi.ale glownie to w glowie jest blokada.no ale jezelie wazycie 50kg to jednak trzeba troche przypakowac:)pamietajcie ze tatus cale zycie trenowal z mama w sypialni wiec tez tam troche mocy ma:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2396
Wygrywam z moim ojcem bez problemu choc on tez cwiczy i ma 41 na lapie ale on niejest jedyny w szkole wygrywam ze wszystkimi a w mojej miejscowosci tylko dwie osoby ze mna wygraja mam 15 lat
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ważne pytanie?

Następny temat

film

WHEY premium