SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy dobry trening? prosze o pomoc

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1803

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 75
Wtorek:
Klata (najpierw na prostej , następnie te same ćwiczenia na skośnej ławeczce):
4x 43 kg
6x 39 kg
8x 27 kg
10x 15kg

Triceps ( hantlem na leżąco spuszcać go za głowe)


Czwartek:
Plecy:
Stojąc wypiętym do tyłu(pozycja coś jak małysz skacze:)kręgosłup wyprostowany )
podciągać pod brzuch z ziemi sztange 4 serie po 8 powtórzeń.

Biceps:
8x 21kg
8x 21kg
10x17kg
10x17kg


Sobota:
Barki:
Na siedząco wysiskać sztange do góry za głową.
8x 17kg
8x17kg
6x21kg
6x21kg


Następnie: stojąc wyprostowany podnosze pod brode sztange ruszając tylko rękami i zginając je w łokciach.
8x11kg
8x11kg
8x11kg
8X11kg

Kaptury:
na stojąco trzymać sztange na wyprostowanych rękach wzdłuż tułowia i lekko całe ręce
pionowo wzdłuż tułowia podnosić do góry tak aby pracowały "kaptuy"


Prosze o pomoc i doradzenie czy to jest dobry plan treningowy? czy jest coś do poprawki? z góry bardzo dziękuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1742 Wiek 1 rok Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17683
Coś o sobie i rozpisz jako tako ten trening.

Partia
ćwiczenie serie/powtórzenia... żeby to jakoś kupy się trzymało.

Destiny is in your hands.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Napisz ćwiczenia i powtórzenia. To ile będziesz podnosił kg nie jest ważne przy korektach planów. Lepiej napisz swój wiek, staż, wagę i wzrost.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 75
177cm wzrostu 70kg.

jeśli tam napisałem np.
4x 43 kg
6x 39 kg
8x 27 kg
10x 15kg
o znaczy że podnosz 4 razy 43 kg. następnie, podnosze 6 razy 39 kg.

a nad każdym napisałem na co te ćwiczenia "klata" ,"barki"

Jestem raczej szczupły więc chodziło mi o rzeźbe ciała.
Mam nadziej że dobrze opisałem to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
W takim razie jak dla mnie plan do niczego. Brakuje mi nóg i przedramion. Za mało serii i za niska liczba powtórzeń. Ten trening bardziej "nadawałby się" na plan na siłę.

Poczytaj posty podwieszone. Jeśli dopiero zaczynasz treningi to zacznij od treningu ogólnorozwojowego ( np. ACT ) a potem zacznij ćwiczyć planem na masę. Jeśli masz już jakiś staż - to od razu masę jedziesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 75
Znaczy rozgrzany już jestem, każda partią poćwiczyłem, teraz chciałem zacząć własnie na mase jakiś trening odpowiedni dla mnie. Tylko że jeśli ten jest zły to nie mam innego.. mógłby mi ktos napisać plan dla mnie?
177cm 70 kg 17 lat, szczupła budowa ciała, czyli na masa i rzeźbe raczej dla mnie. ćwiczenia na nogi nie są mi potrzebne gdyż narazie jeszcze rosnę i robie nogi poza siłownią.

Badzo byłbym wdzięczny gdyby ktoś podał mi plan jak mam ćwiczyć, bo chciałem zacząć od wtorku, lecz teraz nie wiem co robić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 75
czy mógłby ktos pomóc? Prosze:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
abc00 - ty już lepiej nic nie pisz. Lepiej poczytaj a potem pytaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 75
myślałem że od tego jest to forum aby pomóc komuś, jakbym był w tym dobry to bym nie pytał, wystarczy mi odpowiedź np. zły plan za dużo powtórzeń, przeciez jak ktos sie zna to w 3 minuty by przeczytał i mi doradził, czytałem ine tematy tylko są tam rozpisane plany ale np. z takimi ćwiczeniami których nie mam jak wykonać.


Proszę o usunięcie tematu jeśli bardzo tu przeszkadzam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
Nie chodzi o to że przeszkadzasz, ale jakbyś przeczytał nasz atlas to na pewno umiałbyś ułożyć plan do poprawy. Jestem człowiekiem który zawsze chce pomóc inaczej by mnie tu nie było, ale rozum mnie, dostaje dziennie 10 maili i czytam tyle samo postów od ludzi którzy najpierw pytają a potem czytają. Ręce opadają na prawdę. Ale trudno, łap:

Wejdź tu ---> [https://www.sfd.pl/Makrocykl!!!_by_PLŚ_-t274449.html]

Pasuje Ci taki cykl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 75
Tak, wielkie dzięki, Pozdro dla Wisełki z Gliwic:P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening 2 partii czy 1 na jednej sesji?

Następny temat

Plan na SIŁE do sprawdzenia

WHEY premium