SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy źle ćwiczę???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7041

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
2,3 razy w tyg. Zapisz się jednak na siłownię i ułóż sobie dietę, bo przy z byt małym poziomie kalorii będziesz dalej spalać mięśnie z innych partii ciała.

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 224
tylko kompletnie nie mam pojęcia jaki powinien być u mnie stosunek BWT w ciągu dnia??czytałam portal ale jakoś nie moge znaleźć ile czego trza zjeść żeby raczej nie budować mięśni,mogę znowu prosić o pomoc???

edi12

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Z tym, że ja bym Tobie sugerował rozbudowę (wymodelowanie) mięśni na siłowni, wszystkich oprócz nóg. Dietę też bym całkowicie zmienił, bo obecnie się po prostu głodzisz. Sama musisz jednak podjąć decyzję, czego chcesz.

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 224
dobrze,a jak mam zmienic dietę???prosze o sugestie
podczytuję Was,próbuję wrzucić 4 posiłek....co powinnam zmienić?????????????????????

edi12

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 224
proszę o odpowiedź ile powinnam zjadać węgli,tłuszczy,białka dziennie(ważę 60 kg)by nie budować mięśni i spalić tłuszczyk przy okazji??wtedy ułoże sobie dietę i podam do oceny

edi12

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 224
Charon,
dostosuję się do wszelkich sugestii apropo diety

plan trenigów na cały tydzień jest taki:
pon-rano przed śniadaniem jogging wg Twoich zaleceń,19 aerobik(przed aerobikiem o 18 zjadam zwykle kolację-najczęściej jest to jogo nat 0% z 200ml,50 gram chudego twarogu 0% i warzywka,potem juz nic nie jem-nie jestem głodna)
wt-basen o 16 po obiedzie,co jeść po basenie???
środa-19 aerobik(z jedzeniem tak samo jak w poniedziałek)
czw-rano jogging
piatek-19 aerobik i od razu po basen
sobota-nic
niedziela-rano jogging
BBBBBBBaaaaaaaardzo proszę jeszcze raz o HELP!!!!

edi12

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Moim zdaniem można powiedzieć, że górne partie są u Ciebie słabiej rozbudowane niż dolne, ale oceniając tylko dolne nie można powiedzieć, że tutaj żle to wygląda. Tak jak już Charon napisał być może dobrym pomysłem byłoby dopracowanie górnych partii na siłowni, by nie było tutaj dużej różnicy w stosunku do dolnych partii.

Po aktywności fizycznej posiłek musi być bez względu czy jesteś głodna czy nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 224
bardzo dziękuję ELLIS,chciałabym też poprosić o wskazówki co jeść,czego nie by tych mięśni już nie budować
ograniczyć białko??do ilu gramów?
bardzo bym chciała ułożyc właściwą sobie dietę raz na zawsze,prosze więc jeszcze o pomoc.
Dziękuję z góry.

edi12

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Po pierwsze ja nie widzę wielkich powodów by walczyć mocno z dolnymi partiami. Powalczyłbym z górnymi partiami.

Po drugie głodzenie się, unikanie posiłków po treningu, ograniczanie białka wydaje mi się zupełnie nierozsądne.

Powiedzmy jednak, że ja żle widzę i rzeczywiście jest tutaj z czym walczyć, to chcesz już zawsze głodzić się, rezygnować z aktywności fizycznej by koniecznie nie mieć mięśni?

W tym dziale bez względu na cel sugerujemy najczęściej rozwiązania, które można nazwać zdrowym stylem życia, tym razem również radziłbym wybrać takie rozwiązanie

Zmieniony przez - ellis w dniu 2007-01-19 10:07:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 224
ano masz rację,niestety ja ciagle walczę ale może dam se wreszcie przetłumaczyć,że nie ma sensu walczyć....
ok ale apropo diety-czytałam sporo o różnych dietach na forum,ja ogólnie stosuje metody Montiego,Wy tu raczej łączycie węgle złożone i tłuszcze,radzicie jeść 5 małych posiłków.Ja wcale nie czuję się dobrze przy 3,może to zmienię.Ale strasznie bym chciała prosić o wskazówki co jeść wg Was...czego unikać itd

edi12

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Twaróg chudy?

Następny temat

Potrzebna dieta na nadciśnienie

WHEY premium