SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

żle ćwiczyłam czy ..?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2920

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 99 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1392
Witam
Od jakiegos czasu uczestniczę w zajeciach w klubie fitenss głownie na ATC.
Jednakże dziś odczuwałam wyraźny dyskomfort przy ćwiczeniach cała się trzesłam tzn. Drżały mi sie mieśnie ...Czy oznacza to ze żle ćwiczylam ??
Czy wysiłek byl zbyt duży..Z dodatkowych informacji dodam ze bardzo malutko pilam w tym dniu.Innych pomyslow brak:D

fotografia..artystyczna..:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 970 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8219
Mogły to być zaburzenia gospodarki elekrolitowej.

Miałam to kiedyś, tylko w znacznie poważniejszym stopniu. O mało stąd nie odeszłam, bo zaczęło się na drżeniu i mrowieniu rąk, a skończyło na takim skurczu mięśni, że nie mogłam oddychać, i zaczęłam już tracić przytomność z braku powietrza:/ Autentycznie, zaczęło mi się czarno robić przed oczami, i nie mogłam się w ogóle ruszyć, bo miałam wszystkie mięśnie zesztywaniłe.

W szpitalu dostałam od razu relanium dożylnie i kroplówkę, i mam na przyszłość nauczkę, że organizmu i wody (intensywny wysiłek fizyczny, a ja prawie nie piłam wody, a jeszcze rano wypiłam kawę wypłykującą m.in. magnez...) lekceważyć nie wolno.

Zdecydowanie nie polecam takich doświadczeń:/

...Only thing to do is jump over the moon...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 219 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7804
Podejrzewam, że mięśnie Ci drżały z przemęczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1196 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12420
pewnie brak magnezu

koks20, a w zasadzie 21

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 99 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1392
no chyba nie brak magnezu bo codziennie wypijam 2 tableteczki rozpuszczalne.. Faktem jest ze jak wyszlam z zajec czylam sie jak galaretka....srednio mile uczucie

fotografia..artystyczna..:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze lepiej pij wiecej wody, organizm moze sie buntowac. i nie przejmuj sie w razie czego tym, ze brzuszek sobie napchasz h2o, to tylko chwilowy efekt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 99 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1392
Dziekuje za odpowiedzi .

Po pewnym czasiestwierdzam ze mogl to byc efekt rzeczywiscie slabego wytrenowanie teraz juz prawie tego nie doswiadczam no i chwilowego odwodnienia.

Pozdrawiam

NELI

fotografia..artystyczna..:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 212 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5332
A magnez w rozpuszczalnych tabletkach,zdaniem wielu lekarzy,to oszustwo prawie.Jest przyswajalny w małym stopniu.Mnie polecono magnez z wapniem w proporcjach2:1(z california fitness)albo mbe(magnez,witamina B6 i wit.E).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 412 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2588
dopiero magnez z wapniem jest źle przyswajalny (jeden ogranicza wchłanianie drugiego)
najlepsze na rynku jest magneB6

"Kopernik też była kobietą!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1329
Mylisz się Kopernik, magnez o którym pisze selena jest właśnie najlepiej przyswajany w takiej proporcji do wapnia, sprawdziłam osobiście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 54 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 305
czy wapn sie lepiej przyswaja rano czy wieczorem lub czy to nie ma róznicy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moim zdaniem to nie ma nic wspólnego z brakiem magnezu - zwykła hipoglikemia czyli brak cukru we krwi po wysiłku. Za mało jadłaś przed ćwiczeniami, organizm spalił zapasy glukozy z krwi i wystąpiło niedocukrzenie - w sytuacji takiej człowiek blednie, zaczyna się pocić, doznaje uczucia drżenia rąk, nóg, a często całego ciała, występuje też uczucie zimna. Najlepsza rada doraźna to szybko zjeść cukierka i objawy znikają. Rada zasadnicza - odżywiać się prawidłowo przed i po ćwiczeniach.

Wchłanianie wapnia nie zależy raczej od pory dnia. Jego wchłanianie ułatwiają kwaśny odczyn pokarmu, witamina D3, magnez oraz estrogeny. Z kolei wchłanianie wapnia utrudnia obecność w pokarmie tłuszczu, fitynianów (produkty zbożowe), fosforanów i szczawianów ( szpinak , rabarbar) oraz zasadowy odczyn pokarmu. Najlepsze naturalne źródła wapnia to mleko i nabiał (litr mleka pokrywa dzienne zapotrzebowanie na wapń) oraz warzywa z rodziny krzyżowych, szczególnie brokuły.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bardzo nieproporcjonalna sylwetka

Następny temat

Czy jajko gotowane ma tyle samo bialka co niegotowane?

WHEY premium