SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy źle ćwiczę???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7042

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Łaczymy węglowodany z tłuszczami, albo nie łączymy, czasem eliminujemy całkiem węglowodany z produktów zbożowych. Różnie to bywa w zależności od aktywności i preferencji indywidualnych. Ogólnie najważniejszy jest bilans kaloryczny, czyli to co Montignac uznał w swojej książce za nieprawidłowe by lepiej się sprzedawała

Wysoka aktywność fizyczna i dieta z małym deficytem kaloryczny korygowanym co jakiś czas w zależności od efektów to klucz do sukcesu.

Najpierw musisz określić swoją aktywność, czy zdecydujesz się na trening siłowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 224
oki
dziekuję za szybką odpowiedź
na razie popróbuję parę razy w tygodniu jogging rano na czczo,zobaczę co będzie.Właśnie MM niby jest przeciwny kaloriom ale na mnie MM jakoś nie działa i chce sobie ją trochę odpuścić na rzecz zdrowego odżywiania jak najbardziej ale juz nie wg tych zasad.
A jak Wy podchodzicie do gotowanycg buraczków?Zabronione ze wzgledu na wysokie IG?Cukru też zero??Nawet w przyprawach?Jestem ciekawa.

edi12

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 224
Ellis a może możesz mi podać linka do jakiejś przykladowej dietki,która nie wpłynie na budowe mięśni,cel jest taki by wysmuklić dół,góry nie muszę rozbudowywać,może ta fotka jest średnio wyraźna z górą,wyślę drugą gdzie widać całkeim niezłą chyba górę.Ja po prostu chcę ćwiczyć ale już nie rosnąć.

edi12

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
IG to bardzo kontrowersyjny wyznacznik czegokolwiek. Nie przejmowałbym się nim zbyt obsesyjnie. Ważne by unikać produktów wysokoprzetworzonych i wybierać te które są najbardziej naturalne i mają najwięcej witamin, składników mineralnych. Ważna też jest ilość węglowodanów jaką przyjmujemy, czyli ładunek glikemiczny, kilka g węglowodanów z gotowanej marchewki nie zrobi nam wielkie krzywdy mimo, że IG jest wysoki.

Nie ma specjalistycznej diety, która dawałaby gwarancję, że masa mięśniowa nie wzrośnie. To znaczy może by się coś znalazło, ale nie byłoby to rozsądne/zdrowe. Ogólnie dieta z deficytem kalorycznym powinna hamować rozwój masy mięśniowej dosyć skutecznie, ale z tym też różnie bywa... Moja sugestia jest jednak inna, napisałem już wcześniej co moim zdaniem powinnaś zrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 224
Kochany jesteś Ellis.
Dobrze,zdecyduję się na siłownię ale jak to wszytko teraz pogodzić-kiedy co?Basen,bieganie,aerobik,siłownia,dużo tego.Znowu liczę na pomoc.Jakie ćwiczenia wykonywać na siłowni?

edi12

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 224
Jeszcze jedno,ja raczej po 12 nie jem owoców,węgli złożonych,obiad to przeważnie chude mięsko i warzywka,nie zawsze mam powera aby ćwiczyć,może wprowadzić na obiad jakieś kasze,ryże?
I prosiłabym o wyliczenie ilości WBT dla mnie.Ważę 60 kilo,wzrost 168.

edi12

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
przed treningiem proponuje bannana <w te dni nie jesc wiecej owocow!!!> a po treningu do 20 min z 50-60g kaszy plus piers z kurczaka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 224
wow,wow
to burzy normalnie całego Montiego ale będę próbować-dziękuję!!tylko jak ułożyć plan treningów na cały tydzien??jak to wszytko połaczyć?

edi12

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
monti nie trzyma sie kupy nie poelcam tego systemu odzywiania raczej poczytaj post o 10 przykazan w fitnesie troche ci sie rozjasni i dasz nam swoje propozycje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Najbezpieczniejsza pora na węglowodany z produktów zbożowych itp. jest w okolicy treningu, niekoniecznie rano.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Twaróg chudy?

Następny temat

Potrzebna dieta na nadciśnienie

WHEY premium