SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl na mase

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2298

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
mam przerabana materie moge duzo zjesc a nie tyje(szybko spalam)jedynie gdy wzialem odzywki cos mi poszlo.Teraz nie biore przez 2 miechy zadnej i stoje z waga w miejscu.- odzywianie jest więc za słabe, niesystematyczne zapewne, odzywki pomoca mogą być, pewnie nikt tego nie neguje jednakże trzeba ten fundament jakim jest dieta wreszcie wybudować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1936
https://www.sfd.pl/Masa_bez_odpowiednio_zbilansowanej_diety-t274607.html

jem tak jak tutaj zostalo napisane nie dopuszczam do tego zebym byl glodny jem nawet na sile
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2026 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18838
mozesz duzo jesc ale niepelnowartosciowych posilkow.lepiej zjedz takie posilki ktore maja w sobie duzo bialka i weglowodanow...a niejakies hot-dogi czy frytki...

Nawet najtwardsi mają chwile kiedy potrzebują klęknąć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1936
ok to zrobioe taka tresciwa diete a odzywkami mam sie wcale nie wspomagac??czy moge a jak tak to jakimi??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
sposób postępowania jest wŁaściwje prosty- układasz dietę stosujesz przezpewien okres i jeśLi nie przynosi właściwych rezultatów Pomimo Korekt to wtedy oznacza to, że można dodać właściwą odżywkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 928 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12762
ja proponuje ułożyc full diete w dziale odżywianie i trzymac ja około 2 miesiące. Ale regularnie a nie 2 dni diety, 2 dni picia itp.

Aż się zdziwisz jak wskazówka na wadze będzie sie przesuwać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1936
ok sprobuje z ta dieta(mam nadziej ze kg skocza do gory) jak miala by ona wygladac??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1936
i z ta dieta mam taki problem ze ja pracuje w roznych godzinach i nie zawsze moge zjesc o okroeslonej godzinie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...ale jakoś tam w miere możliwości możesz dostosować, nikt przeciez nie wymaga rzeczy niemozliwych- jednakże trzeba to rozplanować, nawet z kartką w ręku, bo opcji może byc kilka[tyle na ile zmian pracujesz].
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1936
ok dzieki sog dla Ciebie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cos na regeneracje

Następny temat

Cykl kreatynowy

WHEY premium