SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cwiczenia na klate w domu...ale jakie?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 219488

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 60 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3675
a jakie masz odstepy miedzy seriami?ja sprobowalem ale na taborety juz nie mialem sily..chyba za szybko to robilem :Da dostepy mialem 1 minutowe jutro sprobuje zwiekszyc nieco czas i zobacze jak wyjdzie :d pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1386
odp. do Seba81: taki trening wystarczy w zupełności na początek. Ja też sporo "pompuję", ciągle klata reaguje na pompki, ale robię znacznie więcej serii i powtórzeń. Ćwiczę klatę co 4 dni, jednak ćwiczę już ponad dwa lata, nie licząc okresu wstępnego - pol roku. Więc co zrozumiałe, potrzebuje mocniejszych bodźców. Ale jak na razie to Twój trening styknie. Z czasem dodawaj sobie po jednej serii do każdego ćwiczenia. No i nie zapominaj o technice, dosyć wolnym tempie, itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 78 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3279
Rób 2x w tygodniu pompki 4x max powoli i dokladnie i miedzy kazda taka seryjka z 3 min przerwy :) bo jednak jak machniesz z 80 pompeczek to troche sie zmeczysz ja tak cwicze z 2 miechy tylko pompki na klate i jak ostatnio poszlem na silke nadazyla sie okazja sprawdzic bo tak to na silke nie ma czasu i 85 kg bez problemu poszlo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29343
Mati_16, ja robie podobne do Twojego co Ty mówisz, z tą różnicą, że pomiędzy rękami mam ściskacz :D Naprawda fajne ćwiczenie na klatke i troche na najszersze wg. mnie

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8248
No ja motyli nie czuje ale moze przez to ze nie mam tego sciskacza :) POZDRO !!!

" Każda droga nawet ta najdłuższa zaczyna sie od pierwszego kroku "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
do mih83:przerwy mam 90-120 sekundowe,
d lund: dzięki dałbym soga, ale nie mam abona, za jakiś czas bede dorzucał po serii, a ćwicze tak klatke 1 w tygodniu, mysle jeszcze czy nie dorzucic rozpietek na lawce lekko skosnej do gory bo mam hantelki 11kg (albo jedna 22kgmax i sztange max 40kg), tylko czy jest sens?
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mysle tez nad dodaniem z czasem w pompkach klasycznych plecaka z talerzami obciazeniowymi,no i jeszcze biore pod uwage troche zapomniane cwiczenie jakim jest przenoszenie hantli z nad klatki gleboko do tylu, ale narazie mam czas na kombinowanie, bo i na obecny trening pompkami miesnie reaguja dzis mam leciutkie zakwasy, znaczy sie ze wchodzi, reszte miesni cwicze standardowo cwiczeniami z hantlami i sztanga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 31 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 222
Żeby nie zakładać nowego wątku napiszę tutaj. Z Atlasu ćwiczenień znalazłem parę ćwiczeń, które mogę wykonywać sam (hantle 2x5kg), m.in. przenoszenie ich zza głowy na leżaco z prostymi rękami albo podnoszenie ich na leżąco tylko że ręce nie trzymam za głową a prostopadle do osi tulowia.
Tylko nie mam zupełnie pojęcia ile serii robić i po ile? Na razie próbowałem 10x10 z odstępami po okolo minutę. Czy te cwiczenia od razu poszerza klate? Czy mozna jakos dodać cos prostego na najszersy grzbietu?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 340
dołączam się do pytanie gargamela0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34282
Panowie,
raz - nie bawcie sie w archeologow po 3 latach.
dwa - to sa pytania poczatkujacych lub domatorow [zapraszam do odpowiedniego dzialu]

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Tymczasowy domator - trening do oceny.

Następny temat

Zdjecia do A6W

WHEY premium