SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

codzienne suplementy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1434

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 171 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3425
Witam, jakie codzienne suplementy powinienem brać, żeby wspomóc w pełni organizm?
Na chwile obecna biorę na czczo:
10 g bcaa + 1g NAC + 2 g witaminy C + probiotyk + 5g błonnika colosan ex

Przed snem ZMA 400 mg magnezu 30 cynku, wit b6 nie pamiętam ile tam jest

Dodatkowo po każdym treningu 10g bcaa z glutamina. Bcaa, które biorę z rana ma dodatek agmatyny, kofeiny itp wiec bardzo mi pasuje, te z glutamina chyba jak najbardziej po treningu? Mam też kupiona leucyne, dorzucać ją do bcaa po treningu?

Ostatnie pytanie, co jeszcze można do tego dodać żeby wspomóc organizm?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
1-2h w zależności od posiłku

Dlaczego trening siłowy na czczo to zły pomysł? Zjedz węgle na kolacje i rano możesz śmiało iść

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 83 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2285
bcaa tylko przed treningowo lub w trakcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 19 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 8420
Jeżeli nie jesz codziennie ryb, to tran.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 60 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 797
zdecydowanie dołóż białko po treningu


Zmieniony przez - ontaxx w dniu 2016-03-20 07:44:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 83 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2285
panowie ale niewiadomo czy on potrzebuje bialka poniewaz nic o sobie nie napisal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 60 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 797
niby nie określił co to za trening :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 83 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2285
jedyne co mozna mu doradzic bez informacji o nim to tylko to co kazdej innej osobie, witaminy, mineraly oraz omega3. ;)))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
A co to ma za znaczenie jaki trening, jak w diecie nie ma braków na białko to odżywka białkowa zbędna.

To "bcaa" z agmatyna i kofeiną daj przed treningiem a jak masz jeszcze jakieś inne to w trakcie

Wrzuć ankietę bo nic o Tobie nie wiadomo

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 171 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3425
Doprecyzuje. Bcaa z agmatyna itp leci na czczo. Po 30 min jem śniadanie i po następnych 30 jestem na siłowni, wiec pije te bcaa 1h przed siłownia. Chyba jest ok. Następna porcja bcaa leci od razu po. Z rana do 2 posiłku pije 20 ml oleju lnianego budwigowego wiec kwasów omega 3 trochę jednak jest, do tego smaze 2x dziennie na 15 g oleju kokosowego. Jeśli chodzi o bialko, to nie wiem czy jest sens brac po treningu? Mam w diecie 2.5g białka na kgmc i to wszystko bialko zwierzęce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
ja bym robil w takiej konfiguracji trening na czczo
30min po sniadaniu nie jestes zamulony? to wszystko jeszcze na zoladku lezy, a podczas treningu krew niestety z rozmieszczenia centralnego bardziej skupiana jest na obwodzie naszego ciala, wiec moga dodatkowo wystapic problemy z trawieniem lub przyswajaniem tego co zjadles przed treningowo

jak masz 2,5g biala, to nie ma sensu nic juz bialkowego dodawac,

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 171 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3425
No właśnie nie jest mi ciężko na treningu, jestem na reverse diet i żadnym posiłkiem póki co się nie najadam taki apetyt mam. A trening typowo silowy na czczo to raczej zły pomysł. To ile po 1 posiłku najlepiej zacząć trening?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siła,wytrzymałość- odżywki

Następny temat

Cykl z HMB

WHEY premium