SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co na łydki?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2239

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 653 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23067
mam problem z łydkami, o ile udka mi rosną to łydki za cholere, a na dodatek jestem wysoki i tragicznie to wygląda.
co byście polecili na rozrost łydek?
trenuje trójbój, na nogi w czwartki mam MC w niedziele przysiady, prostowanie i zginanie na maszynie i na koniec 2 serie wspięć na palce bez obciążenie po 30 powt.
co sądzicie o tym treningu?
https://www.sfd.pl/Wielkie_łydki_wedlug_SZOPERX-t423553.html
jak trenować i w które dni w tyg/


Zmieniony przez - Maggot515 w dniu 2009-08-28 21:40:23
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2840
Trzeba zwrócić uwagę również na poprawne wykonywanie wspięć na palce. Może się zdarzyć tak, że po niewielkiej serii czujemy największy ból w obszarze śródstopia co onzacza, że źle zrobiliśmy to ćwiczenie. Należy koncentrować się wyłącznie na łydkach. A jest na to sposób, który można z powodzeniem przenieść na pozostałe ćwcizenia. Nie myślimy o tym by wzbić się w górę, by unieść pięty jak najwyżej, ponieważ wtedy oprócz łydek nie potrzebnie angażujemy palce i mięśnie w obszarze śródstopia. Najlepszym sposobme jest skoncentrowanie się wyłącznie na skurczu mięśni łydek a udział stóp w całym tym ruchu pominąć. Innymi słowy napinamy mięśnie łydek jeszcze w momencie kiedy znajdują się w początkowej fazie ruchu, czyli kiedy nasze pięty znajdują się w najniższym położeniu. Dzięki skurczowi pięty same uniosą się do góry, ponieważ zależy nam na maksymalnym skurczu a taki następuje wówczas kiedy pięty znajdą się w najwyższym położeniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1147 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13782
wspiecia mi to duzo daja. ale bez obciazenia to watpie czy cos da.

"Upór i Systematyczność, Efekty Przyjdą Same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
rób wspiecia z obciazeniem i wiecej seri; bo 2 seriami w tyg. to ich nie ruszysz

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1331 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13780
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 653 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23067
robie sobie wspięcia z obciazeniem i dużą liczba powtórzeń, łyda troche urosła ostatnio nasunęła mi sie taka wątpliwość -> po treningu mam zakwasy tylko w górnej wewnętrznej stronie łydy, a co z zewnętrzną i dołem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 653 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23067
upek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
ja robie wspiecia 4x40 jest takie palenie ze szok a zakwasy kosmiczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 112 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4606
sprobuj popracowac na tempem cwiczenia

do lydek sprawdza sie zazwyczaj 212 (neg/izo/poz)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 653 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23067
do lydek sprawdza sie zazwyczaj 212 (neg/izo/poz)
a mógłbyś objaśnić co to znaczy? ćwicze tempem takim szybszym, zakres ruchu maksymalny jak tylko sie da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 230 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3592
Maggot np tak jak w unoszenie sztangi podchwytem na biceps 2 sekundy podnosisz ciezar 1 sec spinasz i 2 sekundy opuszczasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2840
Ja mam zwykła ławkę rzymską z Keltona i całkiem niedawno odkryłem, że świetnie się nadaje do treningu łydek! Wystarczy odpowiednio ustawić nachylenie oparcia, sztangielka do ręki i jazda. Styłu i z przodu są wystarczająco wysokie podstawki w kształcie prostopoadłościanów, dzięki czemu zapewniają dobre rozciąganie, podczas treningu łydek. Nachylone oparcie umożliwia podparcie się jedną ręką wówczas kiedy w drugiej ręce trzymamy sztangielkę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena treningu ,do _Knife_ i nie tylko

Następny temat

plan do oceny

WHEY premium