SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co lepsze jabko czy monochryd

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5707

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1106
co lepsze jabko czy monochryd i bardziej na napompowanie miesni
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 577 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5648
"Bartosz". Chociaż nie mów, że nie ma różnicy w działaniu między mono, a jabłkiem.

A kłótni by nie było, gdybyście trochę więcej lat spędzili ciężko trenując na siłce, a nie ćwicząc sobie rekreacyjnie i szczycąc się, że znacie kolesi, którzy ćwiczą po 8 lat (jakby to już tak wiele było). A za te ruganie to bym ci chętnie Kimurę wyciągnął. Ale jak bana dostaniesz to i tak będzie dobrze Wielki mi kozak przez neta, bo sam nigdy nie zrobił dobrego cyklu i dobrze tak takim ludziom

"La vendetta e nostra"
"Ból jest tymczasowy, Duma jest wieczna"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11340
hmm jesli chodzi ci a "napompowanie" miesni to mono bo wody sporo zlapiesz ,
jablko nie powoduje retencji wody
duzy rosnij

rada na to taka zalej pan robaka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 448 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4540
jesli jeszcze nie brales kreatyny to kup mono/jak juz przedmówca wspomnial powoduje napompowanie wodo co według mnie jest duzym plusem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mono bedzie wiazało wiecej wody w miesniach aa jabłko bardziej na siłę. Jesli pierwszy cykl to najlepiej mono. Efekty beda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2657
Mistrz1988 proszę nie załamuj mnie !! jak możesz napisać że napompowanie wodą jest dużym plusem? To Kre-Alkalyn wszędzie się chwali, że nie powoduje retencji wody, jabłczany i inne formy kreatyny też brak odkładania się wody wymieniają jako swój duży plus - jak myślisz dlaczego?

ODP. ba bardziej wartościowa masa jest, nie zbudowana na wodzie lecz, definicji, kształcie i mięśniu!

Polecam jabłczan albo Kre-Alkalyn. Monohydrant też jest dobry ale powoduje retencję wody, zależy jaki masz cel.

Train like a Devil - Fell like a God!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 448 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4540
brałem mono i mimo napompowaniu wodą nie mialem potem zadnych spadków a mięśnia są ladnie wyrzezbione.chyba zeby sprzedac jabłczan i KA producenci pisza ze tojest zaleta ze nie pompuja wody ale według mnie jesli komus zalezy na jak najwiekszej masie miesniowej to lepsza jest kreatyna bo jakosc miesni po mono i po KA jest taka sama tylko ze po KA masz ich mniej.sprawdzilem na sobie.Kazdy ma swoje zdanie na ten temat i to juz twoja sparawa ze dla ciebie to jest wada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2657
Mistrzu tak jak sam napisałeś wszystko zależy od celu. Mono ogólnie więcej masy, ale trzeba podkreślić że jest to masa "bezkształtna" (głupie określenie - wiem ;-p). A na jabłczanie idzie bardziej w siłę a sylwetka nie jest taka ulana.

Pozdrawiam

Train like a Devil - Fell like a God!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
chcesz mieć pompe zakup jakiegos NOBOOSTERA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja biore jabłko CM3 TRECA(mega capsy)4xprzed treningiem i 4xpo treningu i jestem zadowolony z pompy bierz jabłko powodzenia i jak sprubójesz to napisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16713
mistrz
retencja wody przy mono to skutek uboczny a nie efekt

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 448 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4540
moze i skutek ale dla mnie pozytywny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mono czy ester

Następny temat

suplementacja do sprawdzenia

WHEY premium