SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co jest na masse

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1692

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3185
witam mam do was pytanie chciałbym przytyć i zwiasku z tym chciałem sie zapytać co najlepiej jeść nie stac mnie na normalna diete a poza tym nie za bardzo mam czas zeby to przyrządzić i gdzie to kupic bo mieszkam na malej wiosce chodzi żebyście mi doradzili co najlepiej jeść jakie mieso i w jakich dawkach czy jesc jajka makaron ryz ziemniaki co z czym łaczyc wiecie taki w miare normalne posilki i ile razy dzienie z gory dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114093
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
wejdz w podwieszone tematy i poczytaj pytasz o podstawy tam je znajdziesz na pewno. Błędnie jednak myslisz na temat tego czy Cię stać czy nie bo stać każdego a co do tego czy nie masz czasu przygotować czy Ci sie nie chce to już zostawi bez komentarza

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
10 wskazówejk zywieniowych na poczatek

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
Marcin, blednie myslisz. Wlasnie ze nie stac kazdego(tak mnie tez nie stac, nie mam pieniedzy , jesc zdrowo to wychodzi drogo, tymbardziej jak sie jest na kogos utrzymaniu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
wtedy wybieramy najmniejsze zło, niestety jedzienie jest drogie szczególnie niezbędne warzywa mięso także

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 80
marchew 1,10 za kg, za 10zł masz od biedy jedzenia na tydzień, do tego zdechłe ptaki i ryż sobie domieszasz, jak na wsi mieszkasz to możesz samemu ptaki hodować i warzywa, nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Nie rozumiem Twojego toku myślenia Przelicz mi zatem ile kosztuje Cię ryż i makaron na tydzień + filety jeśłi nie masz zwierząt hodowlanych warzywa raczej masz. Dalej zrezygnuj z rzeczy które np są zbędne a możesz przeznaczyć pieniądze na jedzenie jak np słodycze Cola itp do tego mama moze trochę zmienić przyzwyczajenia żywieniowe i kupować to co bedzie również dla Ciebie dobre.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 80
bez kitu sam bym chciał małą wioskę i jeść to, co wyrośnie pod moim okiem, żeby mieć pewność, że nie pryskał nikt tego niczym. W brak jajek już nie uwierzę, możesz robić sobie omlety z płatkami owsianymi i dżemem rano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Jeśli nie stać Cię na dietę, to musisz więcej się nachodzić. Pochodź po sklepach, targowiskach i oglądaj jakie są ceny poszczególnych produktów. Chodź tam, gdzie jest najtaniej. Kupuj wielopaki lub tzw. opakowania rodzinne: zazwyczaj starczają na dłużej i są korzystniejsze cenowo. Celuj w różnego typu promocje, ale zachowuj czujność - nieraz sklepy próbuj naciągać na nie kupujących.

Jeśli nie masz czasu, to niestety musisz dzień przed szykować swoje posiłki i następnego dnia odgrzewać. Rób jakieś zupy z "wkładką" mięsną, jajkami gotowanymi. Dobrze by było, gdybyś miał mikrofalówkę - pozwoliłoby to zaoszczędzić czas.
Tak poza tym, może wydać się to dziwne, ale jeśli już naprawdę masz mało czasu, to możesz zrezygnować z gotowania jako takiego. Możesz robić całkiem pożywne kanapki. Ugotuj lub usmaż rybę, mięso, pokrój, obłóż warzywami, chlebem pełnoziarnistym i masz pożywny obiad czy pożywne śniadanie. Nie wierz w to, co kiedyś powiedział Burneika, że polscy chłopcy jedzą małe kanapeczki i nie rosną. Prawda jest tak, że trzeba wiedzieć jakie "kanapeczki" należy jadać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
SKYLMT tu nie chodzi o samą marchew ale brokuł kalafiory paprykę pomidory zielone warzywa i urozmaicenie całej diety by nie była monotonna

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3185
s.m.p.a ma racje nie bede caly czas jadł marchewkę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę dla początkującego

Następny temat

pytanie o dietę

WHEY premium