SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co dalej??? prosze o pomoc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1003

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14
witam

zacznę od moich parametrów:):

wiek: 21 lat
wzrost: 183cm
waga: 93 kg

1 września postanowiłem sie odchudzać ponieważ gdy stanełem na wagę to sie przestraszyłem waga pokazywała 101kg... Zainwestowałem w ławczke, sztange oraz modlitewnik, zakupiłem karnet na basen oraz zasiągnołem rade w sklepie z odżywkami gdzie zakupiłem SPALACZ TŁUSZCZU "SCORCH MAN".

Dziś mamy 10 października i waga wynosi 93kg, także są wyniki, jestem po technikum gastronomicznym także diete sam sobie ustaliłem, jem mało ale często 5-6 posiłków, nie jem słodyczy, ziemniaków, białego pieczywa żadnych fast-food itp.

chce osiagnąć wage około 85kg i teraz moje kilka pytań na które chciałbym uzyskać odpowiedź:

- Czy mam dalej brać spalaćz tłuszczu, chodzi mi o to że ten co teraz brałem skończył mi się, czy zrobić przerwe w podawaniu spalacza.
- Jeśli już brać spalacz to czy ten sam czy inny?(jaki polecacie)

- Czy zaiwestować w jakies inne odżywki? Myślałem o jakieś odżywce białkowej.(lub co innego polecacie na obecny stan)

Co do aktywności fizycznej:

na mojej domowej "siłowni" spędzam co drugi dzien czyli, wtorek, czwartek, sobota. Przed przystąpieniem do ćwiczen mam rozgrzewke 20-30 min wraz z rozciąganiem, oraz 2 wstepne serie na dana partię mięśni rozgrzewkowe. Ćwiczenia biorę z http://www.kulturystyka.pl/atlas/

Pozatym gram w piłke siatkową w srody i piątki po 2h, a w niedziele gramy w piłkę na jednym z pobliskich orlików.
A w poniedziałki chodze na basem pływam około 30 basenów.

Prosiłbym o pomoc, może coś zmienić, może cos dodać, może odjąć.
Głównie chodzi mi o schudnięciu ale też chiałbym jakoś wyglądać, chodzi mi o przyrost masy mięśniowej:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1194 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12790
musisz wybrać, albo chcesz schudnąć albo nabrać masy mięśniowej.. tych dwóch rzeczy naraz nie zrobisz

Pomogłem ? - SoG będzie mile widziany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
zejdz narazie jeszcze troche z waga a potem zacznij budowac sucha mase miesniowa.

niepotrzebnie zaczales odrazu brac spalacz. ze tak powiem zaczales treningi od dupy strony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1780 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28924
żeby brać spalacz to dieta musi być dopięta, na tym poziomie niepotrzebny, i tak za mało jesz

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
po czym wywnioskowales ze za malo je?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1780 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28924
8kg w 5 tyg

z resztą nie oszukujmy się, jak ktoś mówi że "ogranicza jedzenie" to albo je drastycznie mało, albo ściemnia

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14
Racja jest drastyczny spadek jedzenia:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1780 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28924
no właśnie, a to jest podstawowy błąd, niewiele z tych 8kg to tłuszcz

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
mięśni raczej za dużo też tam nie ma wiec co:P trzymaj miche na ujemnym bilansie kalorycznym ale nie tak drastycznie a bedzie dobrze. waga bedzie leciala i organizam bedzie zadowolony bo nie bedzie az tak glodzony

narazie spalacze zostaw w spokoju, ukladaj diete i bierz sie za redukcje, spalacz wrzucisz w pozniejszym okresie o ile bedzie potrzebny. suplementy tego typu to tylko dodatek ale mozna sie obejsc i bez niego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1780 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28924
istnieją inne składniki organizmu jak mięśnie i tłuszcz, takie działania będą szkodzić, np:
-rozregulowanie metabolizmu
-złe samopoczucie
-obniżona wydolność

dlatego drastyczne ograniczanie jedzenia jest głupota, wylicz dietę, daj do sprawdzenia a spalacz dopiero na później

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Grill elektryczny

Następny temat

Dieta PORADA

WHEY premium