SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chleb razowy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3193

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 351 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4648
Wiec chcialbym sie Was spytac czemu wlasciwie chleb razowy oplaca sie jesc bardziej od zwyklego i jaki on ma wplyw na nas. Pytam sie bo ukladam diete a razowy chleb to tak srednio lubie. dziekuje za odpowiedzi :)

liczy sie tylko masa ;D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 381
Chled razowy ma niższy indeks glikewmiczny i jest mniej przetworzony od zwkłego. Jest produkowany z mniej oczyszczonej mąki przez co zawiera więcej witamin i ogólnie jest zdrowszy.

" W kulturystyce nie jest ważne ile podnosisz tylko jak to podnosisz."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
przedwszystkim dłużej nas syci i jak kolega napisał zawiera więcej witamin i minerałów

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4672 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31505
Właśnie, niech ktos napisze art. na temat chleba :) bede bardzo wdzieczny, jak i pewnie duzo innych osob :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 351 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4648
czyli jak mi jest trudno sie otluscic to moge jesc ten zwykly chleb i nie bedzie mialo to wplywu na zdobyuwana przeze mnie mase miesniowa??

liczy sie tylko masa ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 151
Lepiej razowca więcej witamin i minerałów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 351 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4648
dobra ja to rozumiem ale razowy bardziej syci a u ektomorfika to nie jest wcale plus

liczy sie tylko masa ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5259 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61816
Mi kazdy chleb smakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Albo chleb pełnoziarnisty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 365 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5652
błonnik

pomogłem?
to nakarm dziecko www.pajacyk.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Błonnik w tabletkach redukcja do oceny.

Następny temat

Referat Odżywanie

WHEY premium