SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chleb razowy karmelowy?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1902

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 258 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5015
czy mozna zjesc chcleb razowy pelnoziarnisty karmelowy (czy jakos tak) bo cholera innego nie było w sklepie i musiałem kupic taki, ale teraz sie zastanawiam czy dobrze zrobilem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5271
No na pewno mozna go zjeść podejrzewam że nie jest trujący
Jeśli jesteś na redukcji to daruj sobie pseudorazowe pieczywo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18051
spoko smacznego... lepiej jesc jak najbardziej naturalne produkty bez dodatku cukru karmelu itd... ale raz na jakis czas bez problemu mozna sobie zjesc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6272 Napisanych postów 76043 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754908
Jezeli masz do wyboru barwiony karmelem a nie barwiony to oczywiscie kup ten nie barwiony

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
też tak uważam

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 469 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2143
Z tym chlebem razowym to są niezłe przeboje. Na wielu jest napis: chleb żytni razowy a różnią się między sobą kolorem. Kto tam wie czy to są razowce czy tylko kloryzowane jakimiś dodatkami typu karmel. Pozostaje chyba wierzyć, że są to razowe i jeść bo trucizną na pewno nie są. Zawsze to lepsze niż białe pieczywo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko

Następny temat

Moja dieta na mase

WHEY premium