SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cherlawe ramiona i tłuszcz na brzuchu...

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6446

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3868
obciążeń nie zapisywałam ale od następnego treningu zacznę. Chcę wznowić bieganie dla czystej przyjemności, poprostu bardzo lubię wieczorem biegać po parku ale jeśli ma mi to szkodzić to z czegoś zrezygnuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3868
Wrzucam zaległe miski, wczoraj brak treningu, dzisiaj ABT - 55 min.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3868
Wczoraj z miską się nie postarałam:/ Trening 55min abt i 55 TBC. mam wrażenie że zmiany w moim ciele się zatrzymały, spadły mi boczki i brzuch i tyle, wieczorem wrzuce pomiary i wszystko się okaże.

Wrzucam wczorajszą miskę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3868
dzisiejszy trening:rozgrzewka 12 min na orbiterku + rozciąganie po trningu

1. Wyciskanie francuskie sztangielki w siadzie serie po 4 kg
2. Wyciskanie sztangielek leżąc na ławce skośnej : 1 seria 2 kg, 2 i3 4kg(na jedną ręke)
3. Przyciąganie drążka wyciągu górnego do klatki nachwytem 1 seria 22kg, 2 i 3 25kg
4. Wyciskanie sztangielek siedząc : 1 seria 2kg, 2 i 3 4kg
5. Prostowanie tułowia na ławeczce
6. Uginanie ramion ze sztangielkami (naprzemienne) 1 i 2 seria 4 kg, 3 6 kg ( 5 powtórzeń)
7. Odwodzenie nogi w tył na każdą nogę
8. Prostowanie nóg siedząc ( nie zapisałam)
9. Uginanie nóg leżąc 1 i seria 11kg, 3 seria 18kg
10. Przywodziciele na ginekologu 1 i 2 seria 39 kg, 3 seria 45 kg
11. Odwodziciele na ginekologu 1 i 2 seria 39 kg, 3 seria 45 kg
12. Wyciskanie ciężaru na sównicy 25 kg ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3868
dzisiejszy trening ze sztangami 55 min.

Rozgrzewka obciążenie 5kg plus drążek
Przysiady 15kg plus drążek
Martwy ciąg, podrzut -> wyciskanie -> wiosło 10kg plus drążek
Bicepsy 5kg plus drążek
Tricepsy 5kg plus drążek
Wypady 4 kg
Wyciskanie sztangi w leżeniu 5kg plus drążek
Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 5kg plus drążek
Spięcia brzucha w leżeniu, skręty.

Zmieniony przez - natapa w dniu 2013-03-12 23:21:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
na zajeciach siły rąk nie poprawisz, musisz sama ćwiczyc ze swoim rytmem, swoim tempem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3868
Wrzucam miski z ostatnich trzech dni, strasznie słabo jadłam, wiem poprawie sie. Od dzisiaj koniec z niedojadaniem. Ale o co chodzi, waga mi poszła o 1,2kg w góre, mimo że niedojadałam????? O co chodzi ???????????????







Zmieniony przez - natapa w dniu 2013-03-13 18:28:40




Zmieniony przez - natapa w dniu 2013-03-13 18:28:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5896
W każdym posiłku (poza kolacją) powinnaś mieć wszystkie składniki, zobacz że w 3 posiłku w ogóle nie masz tłuszczy, białek i węgli minimalna ilość. W posiłku 4 w obu dniach też nie ma tłuszczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3868
Racja, przez ostatnie kilka dni kiepsko mi ta dieta wychodziła ale wziełam się już w garść. Tylko dlaczego waga poszła w górę mimo tak małej ilości kalorii Kompletnie tego nie rozumiem???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3868
Dzisiejsza miska, przesadziłam z białkiem. Czy powinnam coś zmimenic w diecie skoro ostatnio mi waga podskoczyłam mimo małej ilości kalorii?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta pomoc

Następny temat

r e a k t y w a c j a

WHEY premium