SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cherlawe ramiona i tłuszcz na brzuchu...

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6444

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3868
2 serie x15 powtórzeń

1. Rozpiętki ze sztangielkami na ławce poziomej ( dałam radę tylko jedną serię)
2. Wyciskanie sztangielek leżąc na ławce skośnej
3. Przyciąganie drążka wyciągu górnego do klatki nachwytem
4. Wyciskanie sztangielek siedząc
5. Prostowanie tułowia na ławeczce
6. Uginanie ramion ze sztangielkami (naprzemienne)

8. Prostowanie nóg siedząc
9. Uginanie nóg leżąc
10. Przywodziciele na ginekologu
11. Odwodziciele na maszynie w siadzie

Mam pewien problem z wyciskaniem sztangielek, pod koniec grudnia miałam mały wypadek i bardzo mocno obiłam sobie łokieć ( przez 5 dni noszenia w temblaku, plus leki przeciwzapalne), gnat daje często o sobie znać zwłaszcza podczas wyciskania ze sztangielkami i przy ćwiczeniach na tricepsy. Czy nadal mam wykonawyać te ćwiczenia?

Dzisiejsza miska + mały grzeszek 40 g chipsów marchewkowych (nie wiem czy są dozwolone, chociaż są dość mocno przetworzone więc zapewne nie są)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3868
plus ABT 55 min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3868
Miska i trening na jutro 55 min TBC + 55 min step


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Sama musisz wyczuc, czy mozesz wykonywac, czy tez nie. Co mowi lekarz?

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3868
byłam zaraz po upadku, zrobił prześwietlenie , nie było złamania. Założył temblak, dał leki i kazał przyjść na kontrole - niestety na kontrole nie poszłam. Może powinnam zamiast wyciskania ze sztangielkami robić jakieś ćwiczenia na maszynach gdzie moja pozycja będzie bardziej stabilniejsza? A w między czasie przejde się do lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Zacznij od wizyty

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3868
Tak zrobię :), do wizyty pozostanę przy aero
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3868
spadły mi 4 cm w pępku i 1 cm w udzie, a ja zaczynam chodzić głodna na tej diecie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1100
Moim niedouczonym i niedoświadczonym zdaniem za cholerę nie powinnaś chodzi głodna. Ćwiczysz dużo, jesz ładnie. Nie wiem co powiedzą szefowe, ale mi się wydaje, że jeśli dołożysz 100-200 mądrych kalorii to nic złego się nie stanie. Tak czy siak, zapytaj znawców :P A co do spadków to ładnie, 4 cm ;> a w jakim czasie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3868
w ciągu 18 dni ( spadło w miejscu na którym najbardziej mi zależało - brzuch i boczki Niedawno 1500 to było dla mnie wyzwanie a teraz tyle wciągam i nadal chce mi się jeść. Czekam na opnie moderatorek co z tym fantem zrobić...?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta pomoc

Następny temat

r e a k t y w a c j a

WHEY premium