SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chce ćwiczyć jak dawniej ćwiczono

temat działu:

Z archiwum kulturystyki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5267

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chciał bym że by ktoś mi podał kilka planów treningowych tak jak ćwiczono dawniej bo w tego typu trening wierzę a nie w tych współcześnie przerośnientych potworów.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10069 Napisanych postów 30403 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728848
w latach 70 tez cwiczono 3 x w tyg wszystkie grupy(sam tak zreszta wtedy cwiczylem.jest to dobry trening dla poczatkujacych lub gdy specjalnie nie zalezy na wynikach i nie stosuje sie duzo serii na grupe(cwiczenie w celach rekreacji)wtedy w polsce wszyscy tak cwiczyli.
zaleta jest dobra rzezba bez zadnych diet,jezeli sie nie przesadza z seriami,masa i sila tez idzie dobrze,wzrasta tez wytrzymalosc silowa.wady:dlugie treningi(ok 1,5 -2,5 godz a nawet czasem dluzej),nasilenie sie drobnych kontuzji,nie wpelni zregenerowany organizm miesnie,sciegna i stawy(szczegolnie po dluzszym okresie trenowania tym sposobem,przy czasowym braku postepow zniechecenie,wolniejszy przyrost masy w pozniejszym okresie-czasami zastoje danej grupy.
ciekawe zjawisko mozna bylo zaobserwowac cwiczac ta metoda-po kilkumiesiecznych treningach jezeli zrobilo sie pare dni ,tydz dwa nawet,przerwe lub po prostu zaczelo sie obijac na treningach-nastepowal bardzo szybki wzrost sily i masy.wg mnie to dowod na przemeczajacy tryb tego typu treningu.
mozna jak nadmienilem trenowac w ten sposob by utrzymac forme ale nowsze metody sa po prostu efektywniejsze i
oszczedzajace stawy ,sciegna,wiazadla.
ja i moi koledzy cwiczylismy tak przez kilka lat i na brak wynikow nie narzekalismy ale czeste byly bole stawow i drobne kontuzje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
hmmm przerosniete potwory ? trening to moze 30% sukcesu a wczesniej cwiczona podnoszenie kamieni hehe ;D

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no tak dawniwniej to brano dzide i polowano ma mamuty w czasie biegu za mamutem nasz aeroby ale musisz go gonić conajmniej 20 minut możesz w tym czasie rzucac włuczniami to poćwiczysz najszerszy grzbietu to na poczatek powodzenie w szukaniu mamuta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
konkretnie chodzi olata 80-te.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
zdaje mi sie że twój staż jest bardzo niewielki...

po co ci PLANY KULTURYSTÓW Z LAT 80TYCH którzy byli/są zawodowcami i ćwiczyli juz duzo lat i na koksie ? biorąc na siebie taki plan sie tylko zajedziesz chłopie , no chyba ze masz za sobą ze conajmiej 5 lat treningu , lub jestes zawodowiec

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mi chodzi o plan z lat 80-tych dla średniozawansowanych a ćwiczę 1,5 roku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1129 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4101
co masz dokładnie na mysli????
podstawy treningu sie nie zminieły, sa bardzo proste
trenujesz od 1,5 roku, powinienes wiedziec jak cwiczyc

"Nikt nie czepia się silnych ludzi" Charles Atlas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mi chodzi o to czy były plany dzielone bo ja wyczytałem z parunastu starych książek że ćwiczono tylko całe ciało 3x wtygodniu i wyglądali świetnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1129 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4101
niesądze aby w latach 80 ćwiczono 3 razy w tygodniu całe ciało

trenowano systemem dzielonym (to cie nie zainteresuje)ale niektorzy trenowali 2-3 razy w tygodniu, nawet po 6 godzin

Jak mnie pamiec nie myli to jednym z takich ludzi był Robinson

"Nikt nie czepia się silnych ludzi" Charles Atlas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale mi chodzi o polaków,takie plany były wykorzystywane przez polakow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7417
a plany dla ruska albo włocha byly niby inne niz dla polaka wedlug ciebie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Garry Strydom???

Następny temat

marcin jabłoński

WHEY premium