SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

carbo a brzuch

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6255

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1239
Raczej jest to wysilek silowy z malym dodatkiem cardio na koncu. Moze napisze jak wyglada u mnie dzien treningowy:
8.30 pobudka (duza lyzka stolowa bcaa g-force+5g Mono)
9.00 sniadanie
12.00 II sniadanie
14.30 gainer
17.00 obiad
19.00 trening (15min przed treningiem 5g mono+ 10g BCAA)
po 20.00 koncze trening i biore 5g mono + 70g Vitargo +30g WPC 80%
okolo 22 twarog lub cos innego z wolnowchlanialnym bialkiem.

Czy w tym przypadku bedzie mi sie odkladac tkanka tluszczowa skoro po treningu nie jem juz WW z pozywienia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10244
Tu bardziej chodzi o całodzienny rozkład węglowodanów - ważne jest to ile tych w-w jest całodziennie jedzonych i ile sie z nich spala. Ja bym na twoim miejscu jadł węgle normalnie w potreningowym posiłku typu ryż ziemniaki przesuń je z któregoś posiłku z 2 śniadania naprzyklad jeśli już zapotrzebowanie na w-w wykorzystałeś w ciągu dnia. Nie wiem czy jasno wytłumaczyłem o co mi chodzi - to nie jest proste ;] może ktoś kumaty ubierze to w ładniejsze słowa..
poza tym trening Mariusza jak widzisz to 2godziny wytrzymałościówki gdzie pali pewnie z 10x więcej calorii niż twoja siłówka.. zupełnie inne sprawy

Zmieniony przez - wawrzluk87 w dniu 2010-03-01 20:22:36

Muay Thai - treningi chętni pisać gg 8525260, mail [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Jeżeli to typowy trening siłowy, a po siłowni nie masz możliwości zjedzenia posiłku to odżywki które tam masz mogą być natomiast jeżeli masz możliwość zjedzenia po treningu pełnowartościowego posiłku to bardziej polecałbym zjeść posiłek, po za tym te 5 g kreatyny przed treningiem jest nie potrzebne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1239
do wawrzluk87- zrozumialem o co Ci chodzilo w twojej wypowiedzi i dobrze zdaje sobie sprawe, ze treningi Mariusza so inne od moich, dlatego w zadnym z moim wczesniejszych postow ich ze soba nie porownalem.

Jesli chodzi o posilek potreningowy,to ponawiam swoje pytanie bo nikt mi jeszcze na to nie odpowiedzial.

Czy nie jest tak, ze I co zjemy/wypijemy po treningu zostanie wykorzystane przez organizm na uzupelnienie glikogenu w miesniach i watrobie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10244
zostanie wykorzystane, ale tylko tyle ile potrzebuje organizm -reszta idzie w fat. Dlatego metodą głównie prób i bledow trzeba odkryć jaka ilosc btw jest Ci potrzebna akurat w momencie potreningowym. pozdr

Zmieniony przez - wawrzluk87 w dniu 2010-03-02 13:38:16

Muay Thai - treningi chętni pisać gg 8525260, mail [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1239
Czyli lepiej wypic porcje WW po treningu jak bialka. Metoda prob i bledow, oraz z calodziennego zapotrzebowania trzeba wyliczyc sobie ile tych WW trzeba dostarczyc po treningu. Dla 1 moze byc to 30g dla innego 10g. Czy jest to logiczne? pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10244
tak, jest to logiczne - każdy ma inną mase ciała, każdy wykonuje inny trening, każdy ma inną przemianę materii.
Jaki masz cel? zwiększenie masy? redukcja?

Zmieniony przez - wawrzluk87 w dniu 2010-03-02 14:01:34

Muay Thai - treningi chętni pisać gg 8525260, mail [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
to po co w takim razie ta cala bajeczka 1g carbo na 1kg masy ciala ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10244
a kto pisze że bajeczka, jak organizm potrzebuje to pij nawet 200gram cukrów.

Muay Thai - treningi chętni pisać gg 8525260, mail [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1239
Moj obecny cel to masa.
Tyle, ze bardziej interesuje mnie "mit",ktory niby zostal obalony, ze nie bierzemy WW po treningu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

L-carnitine - którą wybrać

Następny temat

Shaker Trec

forma lato