SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brzuch do oceny

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9229

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 535 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4343
jarkosław tak jak miętki wspominał z tym że ja robiłem 3 razy w tygodniu bo dwa za mało(no to też zależy od intensywności na danym treningu). Robisz ćwiczenia takie żebyś mógł dodać jakieś obciążenie np. unoszenie kolan do klatki w zwisie na drążku(w większym stopniu działa na dolną część mięśni brzucha) jak już się wyrobisz i będziesz robił sporo powtórzeń to w stopu bierzesz hantel. Skłony z obciążeniem też bardzo dobre(w większym stopniu działają na górną cześć mięśni brzucha). Skłony z użyciem wyciągu górnego możesz dać po dwóch tygodniach a wyżucić z treningu skłony puźniej znów zamienić.

Najważniejsza w tym wszystkim jest dieta, oczywiście masowa, bo na redukcji masy mięśniowej nie zbudujesz.
Technika wykonywania ćwiczeń jest bardzo dobrze opisana w treningu ABS(zapraszam do lektury :p)

Silne nogi i plecy to podstawa ;) http://www.sfd.pl/temat259657/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 23 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 353


Witam. Sorry ,że odkopuje temat ale nie chce zakładać nowego.
Bym Chciał wiedzieć czy wogole mam szanse na ładny brzuch i w jakim okresie mozna to osiągnąc z takim brzuchem ;/ 9 miesiecy?

Walcz ,Walcz Ty walczysz ja walczę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 251
jak juz odkopales temat to przeczytaj go uwaznie zostalo juz w nim napisane ze nikt tu nie wrozy z fusow i skad ma wiedziec w ile czasu bedziesz mial kaloryfer bez sensu takie pytanie zamiast pisac takie bzdury bierz sie za cwiczenia to szybciej dojdziesz do celu. Oczywiscie kazdy ma szanse na ladny brzuch jak sie przylozy do tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 23 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 353
Ale mam tak ,ze brzuch mam twardy ale kratki nie widać ;/

Walcz ,Walcz Ty walczysz ja walczę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 251
mysle ze normlany trening w twoim wieku 3 razy w tygodniu i po kazdym treningu brzuch ze 2 cwiczenia np podciaganie nog w zwisie na drazku i spiecia wystarczy przy odpowiedniej diecie poprostu jesc zdrowo nie musi byc jakas nad zwyczajna na tym etapie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 23 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 353
Dzięki od jutra zaczynam sie brać do pracy znaczy się już od Dzisiaj
Pozdrawiam.

Walcz ,Walcz Ty walczysz ja walczę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 23 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 353
A nie będzie lepiej robić a6w?

Walcz ,Walcz Ty walczysz ja walczę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 251
mysle ze nie bo 6 to raczej dla tych ktorzy juz maja miesnie brzucha a tylko chca je podrzezbic aty raczej nie masz solidnych miesni brzucha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1102 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10411
Ehhh.... Do niektorych to jak grochem o ściane.
Jak dla mnie wszystko co potrzebne bylo opisane na 1 stronie, a jak widac niektorzy tego nie sa w stanie ogarnac.


pozdrawiam.

"The important thing is not to stop questioning."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
trening aerobowy/cardio a takze dieta redukcyjna, trening mięsni brzucha powinien byc traktowany jako ich wzmocnienie a nie narzedzie usuwania z nich tluszczu- dziej sie to w niewielkim stopniu i to przede wszystkim z juz ukształtowanymi i względnie odtłuszczonymi mięsniami.

temat uważam więc za zamknięty- co niniejszym czynie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ocencie trening

Następny temat

odpowiedni trening na mase??

WHEY premium