SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brzuch do oceny

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9224

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 731 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3713
jeden kolo mi napisał ze tłuszcz spale w 1 ,2 miechy a kostke zrobie za rok moze dwa co on jest poje...y czy co powiedzcie mi ze to nie prawda przeciez to niemozliwe co on pierd..i chocby zxakladajac ze 6w jest planem 42 dniowym zakładajac brak tłuszczu wkurzył mnie

http://www.sfd.pl/temat274664/  końcowka redukcji by rike

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1868
Riko.. podobnie inteligentne pytanie jak temat z odzywiania o treści "mam pytanko mam bf%23 ile musze zejsc zeby było widac jakies zaczatki rzeżby 17%". Nikt Ci nie oceni za ile zrobisz mięśnie na brzuchu bo to zalezy od naprawde wielu czynników - twojej genetyki, przykładania sie do treningów, rodzaju treningów, diety, ewentualnej suplementacji etc. takie jest moje zdanie.

PS. Tu sprzeczna info widze.. to masz 23% czy 26% ?

Zmieniony przez - Horzyk w dniu 2006-04-23 19:17:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 731 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3713
ta tylko mi chodzi o to ze jak zejde na 17% to zakładajac ze mam miecho na brzuchu to czy bedzie je widac czy brzy 17% jesdt jeszcze duzy fat

http://www.sfd.pl/temat274664/  końcowka redukcji by rike

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1868
hmm.. zejdź i sprawdź! Myśle że to także jest uwarunkowane genetycznie bo np. bardziej trzyma Ci sie fat na brzuchu. Tak czy inaczej cięzko bedzie odpowiedziec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
rikenson - wez sie za trening, zamiast zastanawiac sie, czy przy 17% bedzie widac kratke, czy tez nie, a jesli bedzie, to czy z daleka, czy tez tylko z bliska, i czy w sloncu, czy rowniez w cieniu.

chwilowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 535 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4343
Na początek wyjaśnie kilka rzecz, bo co niektórzy nie wiedzą na co jest a6w.

Po:
1. Nie zadawaj głupiego pytania w jakim czasie to zgubisz, bo to jest twoja "działka", będziesz się starał to zgubisz szybko nie będziesz to wcale albo niewiele.
2. A6W to bardzo intensywny trening nie polecany początkującym, nie buduje masy mięśniowej(której zapewne niema ten osobnik), a polepsza już istniejące mięśnie.
3. Domyślam się że brzuszków ani żadnych ćwiczeń pobudzających mięśnie brzucha nie robiłeś i jak już wspomniałem niemasz dobrze rozwiniętych mięśni brzucha choćby pod tą tkanką tłuszczową, więc o ładnej kostce zapomnij na jakiś czas i bierz się za redukcje(kostke widać ładnie przy bf niewiele przekraczającym 10% przy 17% już nie bardzo).

Najlepsze aeroby to bieganie. Biegaj 3-4 razy w tygodniu nie więcej jak 5km i nie mniej jak 3km, do tego dieta(to w dziale odżywianie), na brzuch rób najzwyklejsze brzuszki i inne ćwiczenia które możesz znaleść w atlasie albo zaczerpnąć choćby z a6w. Najlepiej jak byś zszedł poniżej 15% bf i ułożył diete masową i wtedy wziął się na poważnie za brzuch, zbudował kostke puźniej mała redukcja a6w i kaloryfer piękny będzie(jakie to proste prawda... :p). Jak się postarasz to w rok ładnie się wyrobisz i na następne wakacje wyjdziesz na plaże z kostką na brzuchu i ładnymi zarysami sylwetki...

P.S
Pochlastał bym się jak bym miał taki brzuch

Silne nogi i plecy to podstawa ;) http://www.sfd.pl/temat259657/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 731 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3713
no ja sie własnie zastanawiam czy sie nie pochlastac ale nie ale tak na serio ja jestem zbyt twardy żeby myslec o chlastaniu to zostawie ludziom o słabej psychice.fakt ze mam*****o wy brzuch ale to zmienie w przeciagu 60 dni a nie 1 roku.pozdro adrian i dzieki za dodatkowa mobilizacje bo tylko krytyka mnie tak zaje bobilizuje aprpo chciałbym zobaczyc twoj brzuch zapewne bede miał sie na czym wzorowac wklej foto jak mozesz pozdro

http://www.sfd.pl/temat274664/  końcowka redukcji by rike

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 731 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3713
koło 21 maja dam nowe fotki to brdzie efekt jaki uzyskałem po miechu katorg zobaczymy co z tego wyjdzie pewnie wata cukrowa
pozdro przyjaciele

http://www.sfd.pl/temat274664/  końcowka redukcji by rike

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2685
Adrian233
W takim razie co polecasz na wyrobienie miesni brzucha zamiast A6W? Chodzi mi o ich mase raczej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
2 ćwiczenia, max 2 razy w tygodniu.
proste.
unoiszenie kolan w zwisie na drążku i skłony z uzyciem wyciagu górnego - oba ćwiczenia wykonujesz po max 3 serie 2 razy w tygodniu.
starczy.
brzuch to mieśnie i..brak tłuszczu a nie zaden treningi a6w i inne bzdury.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ocencie trening

Następny temat

odpowiedni trening na mase??

WHEY premium