SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brzuch

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3403

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2666
witam. odrazu chcialem zaznaczyć ze nie mam za bardzo tłuszczu na brzuchu...więszkość to mięśnie. problem tkwi w tym że ten brzuch mi odstaje tzn za poziom klatki wychodzi (zaznaczam ze nie mam plaskiej klaty :D) jak coś moge dać fotki jakieś tam mam. jak zrobić żeby ten brzuch się schował? ponoć trzeba powiększyć objętość klatki piersiowej ale to trudna sprawa.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
"i nie da się rzeźbić brzucha i zwiększać klatki naraz to tak aby było jasne."

Etam, Po pierwsze rozwijanie mięśni brzucha powoduje lepszą ich widoczność (bo będą większe). Po drugie można łączyć trening masowy z aerobami dzięki czemu teoretycznie można budować masę i spalać tłuszcz. Jest przecież wiele przypadków, że ktoś zwiększył wagę a jednoczeście stracił trochę sadła.

"rzeźbienie zależy tylko od diety."

Zależy od stosunku spożywanych kalorii do spalanych. Jeśli zwiększysz wysiłek bez zmieniania diety - to zaczniesz spalać

silnica - jak człowiek nie ma grama tłuszczu to umiera.

Zmieniony przez - krzych666 w dniu 2008-06-24 03:54:47

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8223 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43855
moze zapodaj jakies zdjecia

Nadmuchanym manekinom słowo pogardy! Wozisz się jak Papaj, a nie umiesz trzymać gardy!

gainer team- co to w ogóle za film?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2666


tylko to znalazłem ale to jest stare teraz mam troche więcej mięśnia na brzuchu...chodzi o to ze w górnej części odstaje na dwupaku od góry a dół jest normalnie? może bo mam kręgosłup krzywy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
wiesz co... ale ja tam nawet nie widze m. brzucha, dlaczego więc piszesz że nie ma tam tłuszczu- chyba problem -przynajmniej glowny- tkwi wlaśnie w tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2666
mowie ze stare foto... teraz mam normalne kratki (ale 2 pak)...ale z tym tluszczem to mi chodzi ze nie mam bębna takiego...a troche tluszczyku raczej nie powoduje tego ze mi odstaje brzuch w gornej czesci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2666
jeszcze się chciałem zapytać o jedną rzecz..jak widać na zdjęciu z lewej strony "wcięcie w tali" mam na innej wysokości niż z prawej czym to może być spowodowane?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
może jestem ślepy ale nie widzę zasadniczych różnic, czy wiekszych niesymetryczności.
jednakże jak powiedziałem widac tam niewiele... jeżeli masz taka a nie inna budowę, rozkład mięśni to niewiele poradzisz...
trzeba starac sie je wzmocnić- trenując calościowo m. brzucha
i odsłonić- poprzez aeroby, wszelki trening poprawiający energetyke ustroju...
no i co chyba najwazniejsze w tym wypadku dbac o wlaściwe odzywianie, tak aby organizm tracił a nie gromadził tk. tłuszczową.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2666
"odsłonić- poprzez aeroby, wszelki trening poprawiający energetyke ustroju.." co to jest energetyka ustroju? poza tym ja jestem ekto i nie ma skłonności do nabierania tłuszczu. 2 rzecz chcę się masować więc aeroby chyba nie bardzo...w ogole to robie od 2 miesięcy ABS i mi od tego czasu brzuch urósł troche...kratki mi się poszerzyły i bardziej uwidoczniły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
to że nie masz skłonności to nie znaczy że go mieć nie możesz, bo jak wspominał mięsni brzucha nie widać na tym zdjęciu

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...napisz jak wogole wygląda twój trening- czy trenujesz cos oprócz wspomnianych mięśni brzucha.
z tego co opisujesz to miśnie sie zapewne troszku pogrubiły, jesli się zarysowaly to rowniez świadczy o tym, że pewna -minimalna- ilość tłuszczu poprostu "zeszła"...
jednakże na dzien dzisiejszy jeszcze efekty nie sa za dobre.
zasadniczym elementem jest dieta/wlaściwe odżywianie/, aeroby czy HIIT [trudno tłumaczyc tu wszystko tym bardziej, ze wszystko to znajdziesz na forum, wszelkie opisy, zalecenia], trening silowy.
...no i cierpliwość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2666
ok rozumiem...a czy może być to też spowodowane wadą kręgosłupa (np że jest wypchnięty w tej części brzucha do przodu kręgosłup to jest chyba lordoza ale nie jestem pewien...bo w dolnej części brzucha mam troche tłuszczyku ale tam mi akurat nie odstaje brzuch...troche to dziwne;/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fbw do oceny

Następny temat

plan masa do oceny i poprawy

WHEY premium