SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brak masy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2253

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 226 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1868


witam. cwicze 2 lata, teraz jade na treningu Michaila grupa II cykl II. Mam ma;y problem, a mianowicie denerwuje mnie taki dolek (zaznaczony na rysunku) miedzy cyckiem a barkiem (po obu stronach ciala oczywiscie). Brakuje mi tam po prostu masy. Na jakich cwiczeniach musialbym sie skupic, zeby wyrownać linie pierś-ramie i zbudowac w tym miejscu troche masy? thx
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
To zle Ci sie wydaje.
Ma niedorozwiniety miesnien piersiowy w gornej czesci pod obojczykiem (ta kosc) i w duzym stopniu da sie to zabudowac - co prawda z czasem, ale sie da.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3409 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18766
wyciskanie skos gora hantelkami

zyc szybko umierac mlodo i h**...ON

"Popatrzcie tylko na wypowiedzi Samowara to jest jakis spamer!
Zawsze daje tylko te ""a wypowiedzi zadnej!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2044 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23953
Wyciskanie - skos - 30, 45 stopni Hantle - z reguły bardziej 'umasowiają' niz sztanga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1582 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20465
ja nie moge sie przyzwyczajć do hantli i ich nie stosuje na wyciskania zawsze lubiłem sztange ostatnio robiąc hantlami skos góra lewa ręka mi uciekła i obtarłem sobie prawy barki spadającą hantelką i od tamtej pory ***łem je w kont

4-ro dniowe plany z priorytetami http://www.sfd.pl/temat233868/
coś o dysproporcjach http://www.sfd.pl/temat208374/
masz problem z techniką ćwiczeń kliknij w linka i czytaj http://www.sfd.pl/temat202268/
i tak w kółko.........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hantelki na skosie moze cos tam dadzą ale niewiele... Po prostu musisz ćwiczyc i jeszcze raz cwiczyc. Zaczniesz nabierać barków kapturów to i to sie uwypukli po prostu musisz ogólnie masy złapać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Rozpietki na skosie, wg. opisu w "Ciekawostkach technicznych"

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 223
Za***isty rysunek : DDDDDDDDDDDD

niema mądrzejszego nademnie :>


niema mądrzejszego nademnie ;>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 226 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1868
czyli ja zrobilbym trening klatki wg takiego planu: Klata sztangą leżąc PROG 15,12,10,8 /// klata na laweczce skosnej hantlami PROG 15,12,10,8 /// rozpiętki na lawce skośnej (30-40 stopni) 12,12,12 (60 sec miedzy seriami). Byłoby ok??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1112
jak na mase to nie zabardzo ok;/ po co zaczynasz serie od 15?? rób 12,10,8,8 i będzie git, a rozpiętki stałym ciężarem po 15 powtórzeń w serii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Odradzasz progresje od 15 powt. a kazesz rozpietki w 15? Co to ma na celu?
Progresja OK, rozpietki po 10 powt na stalym ciezarze - odpoczynki do 2 min na mase.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1112
eh sorki, muj błąd pomyliło mi sie jak pisałem z tymi rozpiętkami, ale te serie od 15 to jak na mase hyba troszke za dużo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

..ale czemu tak??

Następny temat

Kiedy mogę ruszać z treningiem na masę?

WHEY premium