SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak masy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 858

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, to moj pierwszy post i chcialbym zapytac o kilka opinii. Moj staz na silowni to 13 miesiecy i na poczatku chcialem tylko i wylacznie schudnac po okolo 5 miesiacach poszedlem po rozum do glowy i odwiedzilem sklem z suplami. Tam tez dostałem po łbie i zakupilem Białko MATRIX 10 oraz BCAA Anabolic system. Po miesiacu efekty w sile i masie byly naprawde dobre. Treningi 3x w tygodniu. Po kolejnym miesiacu chcialem pozbyc sie tluszczu i spadlo mi ok. 12kg w ciagu 2 miesiecy. Chcialem ponownie wrocic do treningu silowego i masy wiec zakupilem to samo bialko i bcaa dawkowalem je tak samo przez 3 ostatnie miesiace wakacjii a przez ostatni miesiac bralem jeszcze kreatyne CYNOTOX (monohydrat). I tutaj pojawia sie problem po 3 miesiacach diety i treningu na mase przytylem ledwo 2 kg. Aczkolwiek dostalem poteżnego kopa jesli chodzi o sile poniewaz poprawilem swoja życiowke o 25kg na plaskiej ławce. Dieta byla z tego forum na mase dla osoby wazacej 75kg. Bialko dawkowalem 3x dziennie rano po treningu i przed spaniem Bcaa przed i po treningu a kreatyne tylko przed treningiem. Staralem sie unikac tlustych rzeczy poniewaz mam straszna tendencje do obrastania w tluszcz a nie miesnie. Czy to moze byc wina mojego organizmu i mam poprostu uzbroic sie w cierpliwosc czy to cos innego ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
Jestem pewny ze micha kuleje...

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Nakładaj dwa razy więcej na talerz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

5-cio dniowy plan treningowy

Następny temat

Trening na siłownie + sw

WHEY premium