SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brac kreatyne, jak tak to z czym ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1921

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 534
Witam, cwicze od okolo 5 miesięcy i zastanawiam sie nad kupnem kreatyny, ale nie wiem co do niej dokupic. Myślałem nad jakims bialkiem, tylko nie bardzo sie na tym znam i nie wiem co wybrac, a moze cos innego zamiast bialka ? Nie chcial bym zeby mi to za bardzo na mase poszlo.
Drugie pytanie brzmi czy nie cwicze za krótko zeby brac kreatyne ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jeżeli dopracujesz się dobrej diety, dobrego treningu i niezłej techniki która pozwoli na "czucie mięśni" podczas ćwiczeń to możesz włączyć kreatynę, a gainera też oczywiście jako że z diety jest trudno w 100% pokryć zapotrzebowanie na wszystkie składniki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
troche krutko.ale jezeli juz tak strasznie chcesz to kup kreatyne 300g do tego carbo +tauryna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 737
Morzesz juz brac. Do kretu kup sobie dekstroze (np.Treca za 20zł). 1,5 kg białka tez mozesz sobie kupic. Polecam extensora (BV=160) albo Nature Whey Protein Isolate OLIMPA. Tylko to sa drogie białka:/ POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 534
A co myslicie o glutaminie do kratyny i dekstrozy?
Jak bym sie zdecydowal na carbo to ile tego kupic do kreatyny (300g), jakiej firmy bylo by najlepsze i jak to wcinac (po ile i ile razy dziennie)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Po treningu w ilosci od 0,5g do 1g na kg wagi ,kup 3-4kg to sie oplaca najbardziej ,a jakie moze byc trec,hi-tec,olimp jeden kij byle tylko nie oparty na fruktozie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 534
zakupilem juz kreatyne i carbo, w sumie juz chcialem zaczac wcinac, ale zastanawiam sie czy by do tego jeszcze nie dorzucic glutaminy ?
Jakie jest wasze zdanie na ten temat ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 381 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4424
glutamina dobre nieekonomiczne polaczenie jesli fundusz jest to smialo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 534
Dlaczego nieekonomiczne, moze sie jeszcze ktos wypowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
glutamina stanowi dobre połączenie do kreatyny choć niekoniecznie w jednej porcji, jest szczególnie cenna w okresie przed i po treningu ale żeby się nad nią zastanawiać musi być spełnionych kilka warunków/tak samo zresztą jak i w stosunku do kreatyny/, musi być przede wszystkim dostateczna podaż kalorii, białka, węglowodanów i wystarczający dodatek dobrych tłuszczy, wtedy można się zastanawiać i nad glutaminą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1953 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8808
zamiast glutaminy taurynę, carbo obowiązkowo wg mnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 116
Witam,mam podobny problem.Chodzilem 7 miechow na silke,pozniej 4 miechy nie cwiczylem i teraz cwicze 4 miesiace z drobnymi przerwami.Czy w moim przypadku oplaca sie brac kreatyne z jakas odzywka weglowodanowa-bialkowa(cwicze na mase).Z gory dzieki za odp
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Supel na brzuch

Następny temat

znalazlem tanie odzywki :)

WHEY premium