SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

boks i zapasy wolne a klasyczne

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4516

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Jodan z działu Mieszane sztuki walki - MMA.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36
Witam. Mam już odrobinę doświadczenia z sw (2,5 roku kick boxingu), ale było to raczej trenowanie rekreacyjne. Teraz chciałbym pomysleć juz o mojej pasji na poważnie. Mam zamiar trenować zapasy (klasyczny) i boks 5 razy w tyg. 2xboks i 3xzapasy. Tylko teraz jak to zestawić, żeby było dobrze. Mógłby ktoś mi doradzić??
Pozdrawiam,
Mateusz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29
uwazam ze klasyk to swietny styl <wiem bo sam uprawiam> jednakze mam znajomego gruzina ktory walczy gdzies tam po klatkach i na poczatku cwiczyl z nami klasyk lecz po jakims czasie jednak przerzucil sie na styl wolny ,nie wiem czemu bo nie pytalem ale chyba to chyba daje do myslenia:)
mimo wszystko na ataki chuliganow ulicznych i dyskotekowych najlepszy jest styl klasyczny z mala orientacja defensywy na atak w nogi;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 107 Wiek 31 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6920
Jesli masz mozliwość to najlepiej tak zeby sie przeplatało czyli np Pon:Zapasy,Wto:boks,Sro:zapasy,Czw:boks,Pia:zapasy
Mniej korzystne bedzie pod rząd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36
Co sądzicie o wyborze tych 2 sw? wydaje mi sie ze to wporzadku trening... przekrojowy.. ze spojrzeniem w przyszłosc na zawody mma...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
bardzo fajne polaczenie, tylko troche brak chwytow na ziemi


ale mi sie podoba, jakbym mial tylko taka mozliwosc to bym bral i sie nie zastanawial

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Klasyczne nie nadają się do mma. Jeśli masz możliwość to idź na styl wolny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 847
trening przekrojowy to nie jest, ale jako baza do dalszej "obróbki" jest całkiem całkiem

co ty możesz o sobie wiedziec, jeżeli nigdy nie walczyles?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36
Na sląsku z wolnym jest ciężko... a do rudy śląskiej mam za daleko...:)..chce po prostu coś zacząć... Później może wprowadze jakies modyfikacje...dzięki za odpowiedzi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Dobre podejście.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 526 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8150
"Klasyczne nie nadają się do mma" - zwłaszcza tacy zawodnicy jak Couture i Henderson to udawadniają. Do autora-moim zdaniem bardzo sensowne połączenie-walka w dystansie-boks, po wejściu w klincz-klasyk który świetnie uczy obaleń i rzutów z klamry oraz co też ważne wyrabia motorykę i siłę użyteczną w walce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 69 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 989
najlepsze bedzie np :
pon-zapasy
wt-boks
sr-zapasy
czw-boks
pt-zapasy
weekend -regeneracja:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1325 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7348
Dokładnie popieram wypowiedź B.Luki ...
Klasyczny jest niedoceniany ze względu na brak wejść w nogi,
jednak nikt jakoś nie zauważa, że przy okazji trenujemy klincz do bólu
i walkę o uchwyt, a w wolniaku przyzwyczajenie do pochylonej pozycji ciała tez na zdrowie potem nie wychodzi ...

(vide mój znajomy, całkiem niezły zapaśnik wolniaka,
na wiejskiej dysce wyłapał od jakiegoś szczawia kopa w zęby
i momentalny z tego powodu nokaut, bo opuścił postawę ... )

My baby shot me down ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pałki teleskopowe - DOBRE firmy.

Następny temat

American Bounty Hunters

WHEY premium