SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bodypop - DT

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2039

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2522
Witam wszystkich. Po kilku latach podglądania w końcu postanowiłam założyć swój dziennik treningowy. Jestem na etapie, że jak nie zdecyduję się i nie pójdę w któraś stronę to stracę zapał do treningów. Od listopada do stycznia byłam na kompletnym resecie. Nie trzymałam diety, miałam mocno nieregularne treningi bez trzymania się ścisłych rozpisek. Jeśli chodzi o stan obecny - z treningami i ich regularnością jest dużo lepiej, natomiast dieta w dalszym ciągu kuleje i to bardzo. Na dniach postaram się wrzucić parę misek. Chciałabym poprawić sylwetkę pod względem jakościowym i zredukować tkankę tłuszczową (obecnie koło 21%). Na pewno najwięcej pracy będzie wymagała moja dieta, jestem tego w pełni świadoma.

****DANE PODSTAWOWE***************************************

NICK:bodypop
WIEK: 26
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY: 3 lata

****PARAMTERY OBWODÓW*************************************

WAGA CIAŁA: 59 kg
WZROST: 168 cm
OBWÓD RAMIENIA: 24 cm
OBWÓD ŁYDKI: 31 cm
OBWÓD UDA: 51 cm
OBWÓD BIODER: 89 cm
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA: 68 cm
OBWÓD TALI 60 cm
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ: 87 cm

****CEL*************************************************

Dopracowanie sylwetki, redukcja tkanki tłuszczowej

****STAN ZDROWIA*****************************************

CHOROBY PRZEWLEKŁE: brak
PRZEBYTE KONTUZJE: uszkodzenie II stopnia więzadła pobocznego strzałkowego w kolanie lewym
WADY POSTAWY: brak
ALERGIE: brak
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA: brak
CZY REGULARNIE MIESIACZKUJESZ? TAK
CZY PRZYJMUJESZ TABLEKI ANTYKONCPECYJNE? NIE
CZY PRZYJMUJESZ LEKI Z PRZEPISU LEKARZA? TAK (Letrox 50)

****PYTANIA DODATKOWE**********************************

CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY: TAK (witaminowe, ale nieregularnie)
CZY STOSOWAŁAŚ DO TEJ PORY JAKIEŚ DIETY (JAKIE/KIEDY/JAK DŁUGO) TAK, głównie redukcyjne.

Stosuję od 1,5 roku dietę bezglutenową. Unikam nabiału, w moim menu sporadycznie pojawia się mozzarella, ze względu na niską zaawartość laktozy.

Jak ogarnę dziennik żywieniowy to będę wrzucać regularnie wpisy.

****DIETA*************************************************
JAK WYGLĄDA TWOJE ODŻYWIANIE OBECNIE - zrzut kilku dni z dziennika żywieniowego na www.potreningu.pl?


CZY PRZY OBECNEJ DIECIE CHUDNIESZ/UTRZYMUJESZ WAGĘ/TYJESZ?
utrzymuję wagę
****SPRZĘT**********************************************

PROFESJONALNA SIŁOWNIA: TAK

****TRENING**********************************

JAK WYGLĄDA TWÓJ OBECNY TRENING -

Wykonuję głównie treningi na podstawowych bojach: martwy ciąg, przysiad, wyciskanie na ławce poziomej.

1. Nogi
Przysiad głęboki (tylny, przedni, goblet, przysiad z rękami nad głową)
Martwy ciąg na prostych nogach
Przysiady bułgarskie
Wyciskanie na barki
Rozpiętki w opadzie tułowia/face pull
2. Grzbiet
Dzień dobry
Martwy ciąg
Wiosłowanie w opadzie tułowia nachwytem
Wyciąg poziomy
Ściąganie drażka wyciągu górnego do klatki piersiowej
3. Klatka piersiowa
Pompki
Wyciskanie sztangi na ławce płaskiej
Wyciskanie hantli na skosie dodatnim
Uginanie ramion z hantlami
Wyciskanie francuskie

MAXY:
Przysiad tylny 100 kg
MC 95 kg
Wyciskanie na klatkę: 47,5 kg


Poza tym bieganie -2-3 x w tygodniu 5-16km
ZDJĘCIA

Dodam niebawem zdjęcia zgodne z instrukcją.




1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2522
No powoli to do mnie dociera, że muszę się jakoś zdyscyplinować dietetycznie. Stopniowo się ogarniam, miodzik wywaliłam, whey się skończy to nie kupię następnego opakowania.No...muszę sobie dawkować tę dyscyplinę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
HA! Kogo me oczy widzą :) Będzie pierwszy dziennik w Ladies od wieków, który na pewno wrzucę do powiadomek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Jaka sliczna sylwetka. Taka wlasnie mi sie marzy podgladam

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2522
Jurys - kiedyś trzeba było :P Mam nadzieję, że moja przygoda z ladies sfd nie skończy się na 1 poście. :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Masz bardzo ładną sylwetkę na moje oko nie ma potrzeby redukcji samej w sobie, ale raczej jakaś rekompozycja. Jak wrzucisz dietę i wprowadzisz pierwsze poprawki to powinnaś zauważyć jakościowe zmiany. Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 393 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48771
Jestes chyba jedyna osoba od dawien dawna, ktora zblizyla sie do legendarnego 90-60-90 (choc nie wiem czy w sportach sylwetkowych to sie liczy na plus czy na minus ale w tych innych damsko-meskich sportach to na pewno na plus ). Ja bym trzymala te proporcje zeby sie nadmiernie nie wychudzic. Powodzenia i podgladam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2522
Dawno tego wszystkiego nie zliczałam i okazuje się, że kompletnie nie tak to się rozkłada w moim menu, jak powinno. Na moje oko wżeram za dużo białka, drastycznie za mało węgli i ciut za dużo tłuszczu. Z tym, że z góry uprzedzam, to zrzut z jednego z moich lepszych dni pod względem żywieniowym. Czasami zdarza się, że jem tylko 3 posiłki, czasami coś podjadam w ciągu dnia z produktów bezwartościowych jak wafle ryżowe.

Pierwszy posiłek jem wcześnie, przed wyjściem do pracy. Do pracy zabieram pudełko, przeważnie z sałatką z mozzarelli. Czasami dorzucam jeszcze orzechy włoskie lub migdały, koło 10 g. Do tego jabłko. Wracam do domu i ok. 17 jem obiad. Kurczaki piekę bo smażonych nie lubię, sporadycznie wpada wątróbka z kurczaka, stek wołowy. Do obiadu zawsze lecą warzywa. Po obiedzie wychodzę na trening. Posiłek potreningowy...z tym różnie bywa, czasami jem banana a czasami jajecznicę, a czasami wafla z miodem :|

No, miód niestety przewija się przez moje menu, bo choć nie słodzę niczego, raczej nie jem słodyczy, tak miód zawsze mnie kręci. :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo wiesz - porcje węgli złożonych na 50g przy 3-4 posiłkach, to jest ilość na Vitaliową redu. Jedząc pod 2000 kcal jednak możesz mieć większe porcje i tyle. Bez kombinowania.


Zmieniony przez - jurysdykcja w dniu 2016-03-13 12:09:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2522
Szczerze, wrzuciłam ten ryż tak pi razy oko, bo zazwyczaj posiłkuje się gramaturą po ugotowaniu, a ten to chyba przed obróbką? Spróbuję odwrócić trochę proporcje, białko na rzecz węgli bo teraz wychodzi mi jakaś kuriozalna podaż na kg masy ciała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No na masie dziewczyny tyle jedzą i nie umierają, ale przy 2500+ kcal. U ciebie te makra są zachwiane. No ale co za problem, obetnij WPC na połowę i już jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2522
+ jestem durna :) Porównałam na ileważy ten ryż po ugotowaniu i trochę za mało policzyłam, chociaż tak czy siak wychodzi na to samo. Za mało węgli.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja masy ciala

Następny temat

DT Gloria2 ostateczna redukcja

WHEY premium