SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bicepsy i przedramiona

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3210

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1390 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39925
Olać można. Niektórzy mają takie szczęście, że przedramiona rosną od innych ćwiczeń, innym nie rosną nawet przy dodatkowych ćwiczeniach
O przedramionach jest dużo w wyszukiwarce. Np. to Marka Ciołka
https://www.sfd.pl/jak_zrobic_40cm_w_przedramionach_-t244014.html

A o bicepsach jest chyba najwięcej ;p wystarczy poszukać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
No to dzięki . Jak spojrzałem na tytuł posta (40cm w przedr.), to nawet nie chcę tam zaglądać . A przedramiona odpuszczam .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Przedramiona to sila chwytu. Jak olejsz je to dojdzie do takiej sytuacji, ze np. przy MC dla plecow bedzie za maly ciezar. Ale bedzie Ci sie wyslizgiwac z rak. Mozna oczywiscie po mieczacku robic z paskami....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Na razie nie ćwiczę MC, bo nie przepadam, a miałem długą przerwę, ale jeśli będę wykonywał różne ćwiczenia i zwiększał obciążenie stopniowo, to nie będzie mi się ten "chwyt" wzmacniał niejako "automatycznie"?

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1012
ta wszystko mozna przeciez olac ;)
tylko czy to dobrze :)
potem urosnie ci lapa a przedramiona zostana jak u dziewczynki w porownaniu do lapy :P
Albo bedzie chcial sie po podciagac na drazku masz dobre pley a nie bedziesz mogl zrobic wiecej bo rece nie wytrzymaja i sie bedziesz puszcal po ilus tam podciagnieciach chociaz byc mogl wiecej wykonac :)

Zmieniony przez - Rocky_DB w dniu 2007-11-07 12:57:16

Co cie nie zabija . to cie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 597 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5764
olac?? moim zdaniem co to za podejscie... to tak jak bys chcial studiowac w przyszlosci cos matematyka a w podstawowce olal bys tabliczke mnozenia... czyli jednym slowem lipa bo to co ominales przyda ci sie na cale zycie... w tym przypadku silny uchwyt do MC i plecow tak jak pisal Kuro ;)

liczy sie wytrwalosc i walka z samym soba...
bo to co Cie nie zabije to cie wzmocni ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
A jeśli uwzględnimy fakt, że chciałbym mieć, powiedzmy, około 70kg suchej masy, a nie 110kg?

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 597 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5764
yyy... ale do czego to pytanie ;/ to z tematem nie ma nic wspolnego

liczy sie wytrwalosc i walka z samym soba...
bo to co Cie nie zabije to cie wzmocni ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Jak nie będę ładował w MC 250kg to chyba mi jakiś mega chwyt niepotrzebny, nie?

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 635
co lepiej kształtuje ramiona hantle czy modlitewnik?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

lepiej od najciezszych w dol?? czy na odwrot ??

Następny temat

HST czarna magia xD nie czaje;/

WHEY premium