SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

biceps jak piłka ?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 943
nie wiem czy piszę w dobrym dziale ...ale
mam problem gdyż moje bicepsy są bardzo wysoko na ramieniu i wyglądają jak piłki i dziwnie to wygląda słyszałem że na to pomogą ćwiczenia z uchwytem młotkowym. czy to prawda? czy forumowicze coś mogą poradzić,dopowiedzieć. bardzo proszę o opinie i podpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 241 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3913
zdjęcie wstaw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 943
mam bardzo słaby aparat i słabo widać chyba będziecie musieli się domyślić :(ale narysowałem w paint...
mój biceps jest wysoko koło czarne a wolał bym by wyglądał tak bardziej rozciągnięcie koło czerwone. mam nadzieję że to rozjaśni sprawę


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
To się ciesz, bo wystarczy, że zmierzysz promień tego koła i bd miał obwód bica :D

A tak na poważnie postaraj się zrobić zdjęcie.


Btw, rozciągasz się po treningu siłowym? ( w szczególności przedramiona i ramiona)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 943
naturalnie że się rozciągam... trochę poczytałem i doszedłem do wniosku że ćwiczę tylko jedną stronę bicepsa a drugą opuszczam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening domatora do oceny

Następny temat

Forma na wakacje Trening i Dieta, proszę o pomoc.

WHEY premium