SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piłka nożna- rozbudowa górnej partii mięśni

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2351

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 377
Witam. Chciałbym się dowiedzieć co mogę zrobić żeby polepszyć swoje warunki fizyczne jeśli chodzi o górne partie mięśni. Ostatnio przeczytałem że polak który jest ekspertem od przygotowania fizycznego w druzynie Bundesligi mówił w wywiadzie, ze piłkarz musi podnieść na klate od 80 do 100 kg. Jeśli tego nie a rady zrobić nie ma szans zaistnieć praktycznie. Łukasz Piszczek podobno bierze na klate 115 kg. Nie mam pojęcia jak dojść do podobnego wyniku. Ja ważę niecałe 70 kg. i podnoszę swoją wagę ale dalej to jest mało. Chciałbym rozbudować górę względem siły przy jak najmniejszym stopniu przybrania masy. Nie chce być szafą bo przez to straciłbym szybkość i zwinność. Chciałbym zyskać siłę nie tracąc dynamiki , zwinności i szybkości
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Nie sądzę aby wyciskanie na klatkę warunkowało Twój sukces w tym sporcie, czy też nie. Wiadomo że z racji używania głównie kończyn dolnych są one bardziej rozbudowane w stosunku do góry, jednak skupiłbym się bardziej na ewentualnej kompensacji tych braków a nie katował bezsensownie klatkę. Czyli cała góra - barki, biceps, triceps, plecy, brzuch i klatka.

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Jeffren12
Ostatnio przeczytałem że polak który jest ekspertem od przygotowania fizycznego w druzynie Bundesligi mówił w wywiadzie, ze piłkarz musi podnieść na klate od 80 do 100 kg

Jak dla mnie bezsens- bo przecież piłkarze różnią się wagą
Poza tym już prędzej rozpatrywałbym tu np.przysiad czy MC , bo nie rozumiem,czego wyznacznikiem dla piłki nożnej mogłoby być wyciskanie
Nie przejmuj się Autorze takimi błahostkami-jak już wyciśniesz swoją masę ciała to jest dobrze

Zmieniony przez - Szprota94 w dniu 2012-12-22 10:06:33

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 377
Ale własnie chciałym sie dowiedzieć jakie są w moim przypadku najlepsze ćwiczenia żeby rozbudować(przybrać na sile) całą góre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
wszzelkie ruchy zlozone, dispy, martwy ciag, dodziaganie na drazku, francuzkie wyciskania, uginanie na bicepsy, wyciskanie hanrli /sztangi na barki

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na swieta

Następny temat

Trening w domowych warunkach

WHEY premium