SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

białko antytrądzikowe ;)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1647

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 440 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5367
siemka mam pytanie do osób które maja problem z tradzikiem jakich białek używają? ja zauwazyłem ze po białku olimpa miałem stosunkowo mało zas po ostrowii która teraz zazywam mam ich dosc sporo. Jakich białek uzywacie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 440 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5367
FRANZ85 po skonczeniu tego opakowania spróbuje czegos innego moze własnie czegos z olimpu.kupiłem ostrowie bo oczywiscie chodziło o $$ ale widze ze w tej materii nie warto oszczedzac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
Tylko z jedzenia

Tunczyk, piers, jajka (malo, ostro syfi po nich), ogolnie ryby, unikam pochodzenia mlecznego tj twarogow, serkow itp

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja miałem mass xxl syfy były,mam gain bolica 6000 syfów nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 440 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5367
no wiec własnie po 1 odzywce sa a po drugiej nie ma moze tez sobie kupie gain bolica jak bede na masie ;) a moze wypowie sie jescze ktos w sprawie białek . sogi leca dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
trądzik to nie tylko nabiał ale i ostre przyprawy czekolady itd..

Ja po mass xxl wanili nie miałem po czekoladowej strasznie..

to zależy od wielu czynników
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
https://www.sfd.pl/Trądzik_-_przyczyna_mleko_i_przetwory_mleczne_-t452452.html


poczytaj, moze cos Cie zaciekawi

pipek - dokladnie - kwestia indywidualna

po czekoaldzie mnie nie syfi

ale po nabiale, weglach prostych, braku warzyw, jajkach - owszem

Zmieniony przez - Siodema w dniu 2009-01-16 14:48:00

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
prawdopodone tez moze byc zbyt duzy potencjal zakwaszajacy diety, w ktorej znaczna czesc posilkow dostarczana jest z prochu, bnez udzialu produktow alkalizujacych takich jak warzywa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 440 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5367
faftaq czyli na noc do białka dołożyc bukiet surówek ;)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6133
studbiol do każdego posiłku oprócz tego po treningu

każdy rozstęp to postęp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 440 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5367
__sherry a czemu nie po treningu ? chodzi o zakwaszenie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ja do kazdego dorzucam "odkwaszacze", po treningu do bialka i makaronu/ryżu wrzucam rodzynki.

wieczorem jem posilek (twarog z warzywami itp), zamiast pic bialko...

mozesz zjesc kalafiora jak chcesz do porcji wheya
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o rozpiskę jak to stosować.

Następny temat

Suplement miedzy kreatynowy

WHEY premium