SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

batony

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2261

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Mam diete na mase, jednakże moje pytanie tym razem nie będzie odnościc sie bezpośrednio do niej. Podajcie nazwy batoników, które waszym zdaniem są najzdrowsze, najbardziej pożywne itd.
Czekam na propozycje;D
Pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75806 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753540
Zadne batony nie sa polecane pod wzgledem wartosci odzwyczych. Jedynie batony bialkowe do uzupelnienia bialka w diecie. Pod wzgledem smaku nie wiem bo nie lubie slodyczy.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 355
no dobry pomysl z tym postem...bo tez nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja osobiście najbardziej lubie Snickersa, nawet kolega który sie co nie co zna powiedział, że pod tym względem odżywczym jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1542 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29694
SNIKERS ....


Batony z firm produkujacych odzywki sa jedynie dobrymi batonami ....Każde inne to poracha !!

....życie to coś więcej niż krew pot sperma i łzy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 255 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5599
teraz tutaj slip będzie zbierał na bana

a te batoniki to też nie za bardzo

Zmieniony przez - pr3z3s w dniu 2008-02-09 22:24:45

'tak wygląda chamstwo, jak się dorwie do szmalu'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no dobra, może masz racje, ale pod względem wartości odzywczych, ale smaku? Chyba niee...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3843
Nie pamiętam firmy ale bardzo dobre sa szwedzkie batony proteinowo-weglowodanowe, dostawalismy takie od trenera na budowanie masy po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 486 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16559
korny

NO PAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4976
ile takie batony kosztuja?
i jaka maja wartosc odzywcza?

Zmieniony przez - Makaveli17 w dniu 2008-02-09 22:48:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1187 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21154
Niestety sa dosyc drogie.
Cena ok 5-12 zl.

Zobacz sklep SFD, jest kilka do kupienia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
Ja osobiście najbardziej lubie Snickersa, nawet kolega który sie co nie co zna powiedział, że pod tym względem odżywczym jest ok
kolega średnio sie zna

sra ta ta ta ta...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dietaa do oceny

Następny temat

Doradzcie mi jakie witaminy kupić special two vs ...

WHEY premium