SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bary +biceps

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3154

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2263
witam! mam pytanie czy dobrze jest łączyć bary z bicepsem co najpierw robić bary czy biceps??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Czesc, jak wtedy planujesz polaczyc pozostale partie? Tak bez ankiety to moze chociaz wiek i staz na szybko napisz.


pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2263
wiek i staż jest w profilu a resztę planuje tak: klata + triceps, plecy + przedramię, nogi + brzuch, no i bary + biceps .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2263
a jak tak to co najpierw robić?? bary czy biceps??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
ja najpierw robię barki jak łącze z bicepsem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
robisz na mase czy na sile?
ja osobiscie bym zaczal od bicepsa, zalezy od intensywnosci cwiczen ;p, ale nie wime cyz to dobre polaczenie, raz cwiczylem biceps>barki>triceps, bo odpuscilem 1 dzien treningu, ale na barki juz nie mialem sily ;p

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najpierw zacznij od barków, bo to większa partia.
PHaSeR źle robisz. Sam sobie tłumaczysz sprawę. Jak zrobisz najpierw bicka to nie masz później siły na barki. A przy barkach wstępnie męczysz bica i później go dobijasz.
A i jeśli opóścisz trening to daj sobie spokój i nie dołączaj go do innego. Wtedy nie masz siły na taki trening i niczego porządnie nie zrobisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 135 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1595
biceps pracuje jako stabilizator przy treningu barkow, wydaje mi sie

Gdy czlowiek stoi prosto, to i cien sie nie zgina.
Słodze herbate kreatyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9205
MusHrooM, chodziło ci raczej o to, że przy barkach wstępnie męczy triceps.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
grzesiek_o Tak chodziło mi o trójgłowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Polaczenie i rozklad parti 4dniowy:

Pob.Barki bic
wt.nogi
czw.klatka tric
pt.plecy

Kolejnosc taka jaka napisalem, i nie ma ze zaczynac od bica czy w innej kolejnosc bo mija sie to z celem, zaczynac od bica? po co, przy treningu barkow w zaleznosci od tego jakie cwiczenia sa dobrane dobrze juz pracuje biceps,po dobrym treningu jest konkretnie zmeczony, wiec pozniej tylko dobitka kilka seri i tyle.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ACT dzielone na pół

Następny temat

Odpowiedni trening

WHEY premium