SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

barki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 937

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 282
mam problem a mianowicie już od pół roku siła barków nie zwiększyła mi sie ani o kg już nawet francuskie wyciskanie leżąc robie takimi ciężarami jak wyciskanie siedząc pomóżcie! a mój trening barków wygląda tak: wyciskanie siedząc 12-10-8-8 , wyciskanie siedząc hantlami 12-10-8-8 , wznosy boekiem 12-12-10-10 , i wznosy bokiem w opadzie 12-12-10-10 ciężarów używam takich że przy ostatnim powtórzeniu delikatnie pomaga mi partner treningody
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1936
Zawsze możesz pokombinować z nowymi ćwiczeniami.
Przeplataj je, łacz, dodawaj kolejne i te które mniej na Ciebie pozytywnie działają wyrzucaj.

To moje zdanie, bo napisałeś tylko o sile barków więc domyślam się że reszta partii ciała w porządku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
j/w przeplataj ćwiczenia nie zapominaj o progresji a może p prostu za mało odpoczywasz. Można by było spróbować kreatyny może coś ruszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
ile razy w tygodniu trenuejsz barki?
zmniejsz ilosc serii do 9 całosci.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Dwa wyciskania - wywal jedno, przemęczyłeś bary.

A po drugie wyciskanie wyciskaniu nierówne, jakbyś miał zrobić francuskie technicznie - to głowę dam, że zaraz zdejmowałbyś kółka ze sztangi.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kiedy A6W?

Następny temat

Trening masa/sila...

WHEY premium