Anna Lewandowska na Konferencji Fitness PEI!

A. Lewandowska

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych trenerek w Polsce, dietetyk, Mistrzyni Świata, wielokrotna medalistka mistrzostw Europy i Polski w karate tradycyjnym – Anna Lewandowska wystąpi na IV edycji Konferencji Fitness PEI.

A.Lewandowska

24 marca 2018 na PGE Narodowym obędzie się IV edycja Konferencji PEI. Prelegentem BlokuMotywacja” będzie Anna Lewandowska. Tematem wykładu jest „Motywacja w Healthy Being”. W swoim wystąpieniu poruszy kwestie, m.in. technik motywacji, case studies sportowców oraz klientów, a także budowania rozpoznawalności marki trenera i dietetyka. Anna Lewandowska jest pomysłodawczynią i twórczynią bloga Healthy Plan by Ann, założycielką Healthy Team`u, pod którego szyldem skupia zespół wykwalifikowanych trenów personalnych, instruktorów, dietetyków, specjalistów oraz pasjonatów zdrowego i sportowego życia, z Polski i zagranicy. Jest także prezesem Olimpiad Specjalnych Polska, stowarzyszenia którego główną działalnością jest organizowanie treningów i zawodów sportowych dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. Ambasadorka akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Lewandowska, wspólnie z mężem Robertem, wspiera wiele inicjatyw prospołecznych i charytatywnych, szczególnie tych, których beneficjentami są dzieci i osoby potrzebujące.

A.Lewandowska

Konferencja PEI to największa konferencja fitness w Europie, wydarzenie jest połączeniem wartościowych, merytorycznych wykładów z możliwością spotkania idoli branży oraz z szansą poznania nowości sportowych w części wystawienniczej. To niewątpliwie wyjątkowa szansa na prezentację własnej marki poprzez kontakt bezpośredni z osobami aktywnymi fizycznie, fanami fitnessu, trenerami personalnymi oraz osobami ściśle związanymi ze sportem. Konferencja PEI, doceniona została nie tylko przez Wystawców i Odwiedzających, ale także przez światowej sławy gwiazdy fitness, tj. Michelle Lewin, Simeona Panda, Paige Hathaway, Erko Jun, Lazara Angelov. Na najbliższej edycji pojawi się Ulisses.

Dowiedz się więcej na: www.konferencjapei.pl

Komentarze (1)
adr_ad

czy to jest żona tego piłkarza?

0