SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

agnete DT/pods. str. 19

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 52740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 697 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28802
DNT

Prawie cały dzień na tyłku pod znakiem nauki. Dobrze, że jutro trening ostatni, a potem nie wiem co... Tydzień przerwy? Zastanawiam się nad tym. Mam nadzieję, że Szefowa zajrzy i coś podpowie.
Mimo, że dziś miałam bardzo niewiele ruchu to jestem bardzo głodna. Ale czy to fizjologiczny głód czy tylko apetyt? Ciężko powiedzieć

Warzywa: pomidory, papryka czerwona, cukinia.
Suple: Aescin, magnez, tran.
Napoje: woda.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 697 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28802
Jeśli chodzi o zmianę treningu to chyba źle wywnioskowałam, dziś zaczynam 6 tydzień treningu NR 1 by Obliques z 'Odchudzania łopatologicznego' (pierwszy swój wpis w dzienniku dokonałam jak byłam już w drugim tygodniu ćwiczeń tym treningiem) i jest tam informacja: "6.trening B (3x8) i w zależności od samopoczucia bierzemy się za kolejny trening lub 10 dni regeneracji". Czyli mogę sobie zrobić przerwę i kontynuować TEN trening lub robić dalej bez żadnej przerwy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
zrób ten 3 miesiące, jeszcze nie doszłaś do porządnych ciężarów, dlatego nie możesz się wziąć za trening, który robią osoby bardziej doświadczone. Ciśnij dalej. Nie dałabyś rady w pełni pracować w zakresie 5x5, są to ciężary bliskie twoich maksów.

Jesteś w stanie wycisnąć sztangę z obciążeniem połowy twojej wagi, a do mc czy przysiadu wziąć tyle ile ważysz, tylko trzeba przycisnąć.


Zmieniony przez - UNKNOVVN w dniu 2012-10-07 12:43:50

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 697 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28802
Masz rację UNKNOWN, będę cisnąć dalej tym treningiem bez żadnej przerwy. Cieszę się, że wpadłaś do mnie i mi poradziłaś, dzięki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
Przy twoim wzroście i wadze dasz radę wziąć więcej. Nie ma sensu zmieniać treningu, to nie gwarantuje lepszych efektów. Tylko ciężka praca. Spoko.

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 697 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28802
Wypiska z dziś (DNT) i z wczoraj (DT).

Warzywa wczoraj: brokuły, pomidory.
Warzywa dziś: pomidory, papryka, ogórek.
Suple: Aescin, tran, magnez.
Napoje: woda.

Wczorajszy trening:

MC progres o 2 kg.
Wyciskanie stojąc brak progresu, ale poprawiona technika, starałam się jak najmniej wchodzić pod sztangę, trzymać tułów sztywno, pracować głównie rękoma.
Inverted rows maksymalnie tylko 4 razy, w tym tylko pierwszy raz z każdej serii zrobiony tak, aby klatka piersiowa znalazła się przy samym gryfie, kolejne powtórzenie jak najwyżej się starałam, ale nie wychodziło zbytnio.
Wznosy bioder z krążkiem 10 kg.
Pompki na kolanach tylko 9... I próbowałam zrobić pompkę męską z szeroko rozstawionymi nogami i niestety nie daję rady zejść klatką do podłogi. Jeszcze sporo mi brakuje choć mam wrażenie, że potrafię już zejść troszkę niżej niż ostatnio.

Chodzę ostatnio bardzo głodna, może ma no to wpływ to, że moja aktywność ogólnie się zwiększyła (dojazdy na uczelnię do innego miasta, mniej snu, nauka, dużo więcej chodzenia niż w wakacje). Spróbuję zjadać więcej warzyw może to pomoże







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 697 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28802
DNT wczoraj


warzywa: kapusta, pomidor, sałata
napoje: woda
suple: Aescin, magnez, a tranu zapomniałam

DT dziś

warzywa: ogórek, pomidor, papryka czerwona, brukselka
napoje: woda
suple: Aescin, magnez, tran

Nie najlepiej się dziś czuję. Niedospana, boli mnie gardło i dziąsło (wyżynająca się ósemka). Jakoś zawlokłam się na trening , nie miałam sił na aeroby po, rozciągnęłam się tylko.

Wiosło sztangą natrafiłam tutaj na forum na technikę wiosła by Martucca i okazało się, że całkiem źle robiłam to ćwiczenie! Ciągnęłam sztangę rękoma i barkami, łokcie wychodziły mi poza linię grzbietu. Zrobiłam poprawnie (chyba) i dałam radę wziąć do tego ćwiczenia większy ciężar, sztangę kierowałam do brzucha, ale nie dotykałam ona do niego (jak robiłam źle technicznie, to dotykalam sztanga brzucha). W końcu poczułam pracę mięśni górnej części pleców.
W MC na prostych po pierwszej serii zmniejszyłam troszkę ciężar, bo zaczęła mi dokuczać prawa noga znowu przy tym ćwiczeniu.
Plank tylko 28 s... Brak siły.







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 697 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28802
DNT

warzywa: pomidor, sałata, ogórek, brokuł
suple: Aescin, magnez, tran
napoje: woda

Po wczorajszych ćwiczeniach dziś pobolewało mnie prawe kolano. Nagrałam filmiki z przysiadu, MC i MC na prostych nogach, ale one są po prostu dennej jakości. Po pierwsze: piwnica, w której ćwiczę to klitka no i ciężko było operatorowi sfilmować z boku moją całą postawę. Przysiad jest nagrany lekko od tyłu Po drugie: bardzo kiepskie oświetlenie w tym pomieszczeniu. Po trzecie: słaba jakość sprzętu. Nie wiem czy Szefowa zdoła ocenić chociaż z grubsza moją technikę na tych filmach... Nic innego raczej nie wymyślę, a chciałabym żeby ktoś skontrolował technikę tych moich wypocin.

Obliques wyślę Ci linka do filmu z MC na prostych żebyś w wolnej chwili zerknęła czy chociaż z grubsza technika jest w porządku, ok?

Pozdrawiam wszystkich

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 697 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28802
DNT

Powinien być treningowy, ale wypadła mi jedna ważna rzecz i dopiero wróciłam do domu, a jestem na nogach od 5 rano. Także w tym tygodniu trening tylko 2 razy.
Warzywa: pomidor, sałata, papryka czerwona, żółta i zielona, czosnek.
Suple: Aescin, magnez, tran.
Napoje: woda.
Rozkład: BWT 136g/200g/60g

Życzę wszystkim udanego weekendu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 697 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28802
DNT

Warzywa: ogórek, pomidor, cykoria, sałata.
Napoje: woda.
Suple: Aescin, tran, magnez.

Zrobiłam dziś pomiary i są spadki, ale niestety w udach dalej nic nie rusza oczywiście stają się bardziej jędrne, widzę różnicę, może nawet cellulit się trochę zmniejszył. W cyckach standardowo z resztą widzę to idealnie po biustonoszach, miseczki robią się za duże. Z bioder również spadło, zauważyłam, że mój tyłek robi się coraz bardziej płaski (co mnie nie cieszy).

Znowu wyskoczyły mi zajady Smaruję je Tribioticiem, ale one i tak sukcesywnie powracają.

Nie wspominałam jeszcze o tym, ale mam stwierdzone przez dermatologa łojotokowe zapalenie skóry głowy. Smaruję głowę przed każdym myciem Zoxidermem tak jak poleciła mi lekarka (już od ponad 3 miesięcy) i daje to tylko tyle, że troszkę mniej przetłuszczają mi się włosy, a tak poza tym to i tak po jednym dniu od umycia wraca te okropne swędzenie i uczucie ściągania skóry głowy. Niedługo mam wizytę u derma, ciekawe czy zaproponuje mi jakieś inne leczenie. Może tym razem będzie skuteczniejsze...

Pozdrawiam wszystkich




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja redukcja przy rozregulowanym metabolizmie. Proszę o pomoc!

Następny temat

problem ze sterczącym brzuchem

WHEY premium