SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

agnete DT/pods. str. 19

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 52402

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 697 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28802
Ok, więc w październiku pomyślę o zakupie piłki, a póki co spróbuję wznosy bioder w oparciu o ławeczkę (da radę?). I jak progresować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Ja jak robię wznosy z opadu to biorę sztangielki lub krążek z obciążeniem- oczywiście z każdym treningiem większe obciążenie daje

Zmieniony przez - Asiorajda12 w dniu 2012-09-22 18:31:48

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 697 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28802
Asiorajda12 dzięki, ale zastanawiam się też jak progresować wznosy bioder na podwyższeniu/piłce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Ja bym wydłużyła sam wznos czyli jak najdłużej pupa w górze,ale nie wiem do końca czy to by było prawidłowo.

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 697 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28802
Asiorajda12 w sumie mądrze prawisz Mam jeszcze do Ciebie pytanie. Jak robisz przysiad ze sztangą, to w którym miejscu kładziesz gryf? Bo ja chyba źle go sobie układam, bo mnie uciska dość mocno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 697 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28802
Dzięki Obliques, jak uczyłam się poprawnych przysiadów przed lustrem, to artykuł Pochwała przysiadu (a szczególnie zdjęcia) analizowałam namiętnie Ogólnie myślę, że mój błąd polega na tym, że gryf układam ciut za wysoko.

Dzisiejsza miska:

Warzywa: pomidory, papryka, może będą jeszcze dziś brokuły



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
idealnie powinien lezec na lopatkach ale nie kazdemu to wychodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
spróbuj sobie z jakimś kijkiem w domu, w moich pierwszych przysiadach też czułam lekki dyskomfort, tak naprawdę sama musisz wyczuć, gdzie ciebie mniej boli, to chyba też kwestia umięśnienia w tym miejscu, bo mięśnie to jak poduszka ja kładę sztangę prosto na ciało, ale wtedy czuję, że jest bardziej stabilna i np. nie wyślizgnie się, jak np. w przypadku ręcznika, napinam mocno plecy
Może nagrasz filmik z przysiadu i podeślesz szefowej do sprawdzenia?




tutaj masz 1:10min

Zmieniony przez - UNKNOVVN w dniu 2012-09-23 10:51:13

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 697 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28802
DNT

miska czysta, miałam ochotę pobiegać, niestety wychodzi na to, że w temperaturze poniżej 10 stopni Celsjusza powinnam ubierać koniecznie czapę do biegania, okropnie bolała mnie cała głowa, uszy i szczęki od tego wiatru. Pobiegałam więc tylko 20 min (raczej były to marszobiegi, ale więcej biegu, nie jestem zadowolona, zbyt dawno nie biegałam).

UNKNOWN myślę, że metodą prób i błędów dojdę w końcu do najlepszego dla mnie ułożenia gryfu. Dzięki za pomoc, filmik się przyda

Obliques spróbuję sobie ułożyć ten gryf na łopatkach choć im niżej próbuję kłaść sobie sztangę, tym bardziej mam wrażenie, że mi się ześlizgnie.

Warzywa: brokuły, pomidory, szpinak, kapusta kiszona



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja redukcja przy rozregulowanym metabolizmie. Proszę o pomoc!

Następny temat

problem ze sterczącym brzuchem

WHEY premium