SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

aeroby. A siłka?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2092

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 88 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 248
Od jutra chce zacząć redukcję, ale zależy mi na tym aby jaknajmniej spadła siła, masa. Bede robił aeroby kilka razy w tygodniu. A co z siłownia? Jak ćwiczyć. Wciaż na mase (tzn. duże ciężary i ok 8-12 powtorzeń) czy inaczej?
Jak często na siłownie? Prosze o pomoc.
Dzięki z góry.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1002 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19653
Chcesz robić redukcje, ale nie chcesz żeby spadła masa ?
Nie rozumiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chodzi mu pewnie o mase mięśniową kiciu. Widać że nie czytasz nic co jest na forum. Wejdź w atlas tam pisze ile i co robić. Zresztą wszędzie ludzie się o to pytają aż się żygać chce. Siła troche zleci ,masa też ale to niebędą duże straty w porównaniu do zyskow:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 321 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12731
Jak robisz redukcje, to cwicz nadal na mase. Aeroby w dni nietreningowe rano naczczo (mozna o innej poze, ale wtedy minimum godzine) i po treningu silowym bezposrednio. Jak masz dobra kondycje, to warto zrobic sobie choc jeden dzien calkowitego luzu np. po dniu w ktorym cwiczysz nogi. Nie ma bata sila Ci spadnie. To normalne i nie ma czym sie przejmowac. Lepiej wyciskac 100kg i miec ladna sylwetke niz wygladac jak stara gruba baba i wyciskac 150kg. Najszybciej tluszcz wypalisz biegajac. Najlepiej troche biegac, troche jezdzic rowerkiem, zeby stawow nie obciazac za bardzo. Jesli chodzi o diete... Lepiej nie robic za duzego ujemnego bilansu, bo poleca Ci miesnie. Zadnych CKD bo poleca miesnie. Bez wygibasow. 1.5-2g bialka reszta pelnowartosciowe wegle i 0.5g tluszczu. Trzymaj diete na poziomie zapotrzebowania kalorycznego i obserwuj zmiany. Dodaj do tego zestawu TS+tussi i bedziesz bardzo zadowolony. Jak bedzie wszystko robil jak nalezy, to waga nie powinna w miesiac spasc wiecej niz o 1-2kg (po odstawieniu spalaczy!), a tluszcz powinien sie wypalac. Wagi pilnuj, zeby nie spadala i patrz w lustro czy widac roznice. Jak po tygodniu nic nie spalisz zmiejsz ilosc kalorii o 500. Jak waga poleci w dol to dodaj 500cal.

I to wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 444 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3950
Właśnie tak. Ten sam trening, na którym zrobiłeś mięśnie, pomoże Ci też utrzymać je podczas redukcji.

'Mój środek się cofa, prawe skrzydło w odwrocie, sytuacja
jest doskonała. Będę atakował.' - Marszałek Francji Ferdynand Foch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 88 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 248
Wiekie dzieki za pomoc. Mateusz 27 - naprawde pomocne dla mnie info. Juz myslałem zeby zaczac CKD ale cos balem sie tego bezweglowodanowego zycia. Ten opis co Ty dałes naprawde wydaje mi sie zrównoważony i bardzo racjonalny - "spokojnie do celu, bez rzeźni i przegięć". Naprawde wazne info. DZIEKI!
(jestem na tym forum krótko i nie wiem co to sa SOGi ale chyba cos dobrego. Mam nadzieje ze tak, bo daje SOG'a :0) )
Hej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 88 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 248
Kurcze , nie moge dać sog'a, bo nie jestem abonenetem :0( Ale jesli bede (moze wkrótce) to Mateusz27 - dla Ciebie pierwszy SOG.
:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 444 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3950
To ja dam w Twoim imieniu, bo sog się należy.

'Mój środek się cofa, prawe skrzydło w odwrocie, sytuacja
jest doskonała. Będę atakował.' - Marszałek Francji Ferdynand Foch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 88 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 248
Dziekówa Futrzak :0)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8815
Zapewne bywało to pytanie nie raz nie dwa ale zadam

Podczas wykonywania aerobów rano na czczo jakieś suplementy są wskazane tzn przed samym bieganiem. Czytałem gdzieś o BCAA

thx

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40418
możesz spróbować bcaa przed aerobami (30 min) a także inne antykataboliki np. glutamina tauryna wpc (przed treningiem)

NIE DAWAĆ MI SOGÓW !!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moje tentno:O

Następny temat

Dolna partia brzucha ???

WHEY premium