SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

a chodzi o HST ...

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3504

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak w temacie >>dopiero teraz sie dowiedzialem ze takie cuś istnieje (widocznie troche zapozniony jestem )i mam pare pytanek, a mianowicie;
-3x w tygodniu-na kazdym treningu wszystkie grupy mieśniowe po 2 ćwiczenia i 2 serie >dobrze zrozumialem??
-czy trening HST musi być dzielony na sesje ranna i wieczorna (chodzi o to ze zbytnio czasu nie mam na 2 treningi dziennie)
-czy w każdej serii ma być tyle samo powtorzeń?? (np 2 serie skosu po 15powt)ale cieżar ma być zwiekszany stale??
-jak robie np klatke wg. tego treningu a ćwiczenia sa takie jak skos i pompki na poreczach to te ćwiczenia wykonuje naprzemian>?>1 seria skos 2seria pompki 3 seria skos 4 seria pompki?
-na wszystkie gr mieśniowe 2 ćwiczenia po 2 serie??nawet na ramiona??
Dobra to tyle, sorrry troche chaotycznie ale mam mentlik w glowie >>za odpowiedzi z gooory dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
wafel, HITa kiedyś próbowałem, ale to było już dawno temu, wiem, że nie miałem efektów, ale to był efekt przedłużającej się stagnacji i wkońcu zarzuciłem pomysł HITa. w sumie za dużo z tego juz nie pamietam

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co z regeneracja mieśni?? czy zdaża sie zregenerować ,jeśli na kazdym treningu sa cwiczone te same partie ,a przerwy sa 1 dniowe?? w weekend?? czy jak??

Odpowiedzcie -dam soga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
-3x w tygodniu-na kazdym treningu wszystkie grupy mieśniowe po 2 ćwiczenia i 2 serie >dobrze zrozumialem??
NA POCZĄTEK PROPONUJĘ NA KAŻDĄ GRUPĘ MIĘŚNIOWĄ PO 1 ĆWICZENIU X 2 SERIE (EW. CO 2 TRENING MOŻNA ZMIENIAĆ ĆWICZENIE TZN. NA DANĘ GRUPĘ MIĘŚN. WYBRAĆ 2 ĆWICZENIA I WYKONYWAĆ JE NA ZMIANĘ CO TRENING)
-czy trening HST musi być dzielony na sesje ranna i wieczorna (chodzi o to ze zbytnio czasu nie mam na 2 treningi dziennie)
NIE MUSI, PODSTAWOWA WERSJA HST TO 3 TRENINGI/TYDZIEŃ
-czy w każdej serii ma być tyle samo powtorzeń?? (np 2 serie skosu po 15powt)ale cieżar ma być zwiekszany stale??
TAK, W KAŻDEJ SERII (W DANYM MIKROCYKLU TRENINGOWYM) TYLE SAMO POWTÓRZEŃ, CIĘŻAR ZWIĘKSZANY O OK. 5%, BY NA OSTATNIM TRENINGU MIKROCYKLU DOJŚĆ DO CIĘŻARU MAKSYMALNEGO DLA DANEJ ILOŚCI POWTÓRZEŃ
MIKROCYKLE (KAŻDY TRWA 2 TYGODNIE CZYLI 6 TRENINGÓW): 15', 10', 5', 5'NEG

-jak robie np klatke wg. tego treningu a ćwiczenia sa takie jak skos i pompki na poreczach to te ćwiczenia wykonuje naprzemian>?>1 seria skos 2seria pompki 3 seria skos 4 seria pompki?
LEPIEJ BĘDZIE WYKONYWAĆ ĆWICZENIA NA KLATKĘ NA ZMIANĘ Z ĆWICZENIAMI NA PLECY, NP.: 1 SERIA SKOS, 1 SERIA PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU, 1 SERIA SKOS, 1 SERIA PODCIĄGANIE
jAK PISAŁEM WCZEŚNIEJ: PROPONUJĘ WYKONYWAĆ 2 SERIE NA DANĄ GRUPĘ MIĘŚNIOWĄ NA 1 TRENINGU, NP. DLA KLATKI: PON. 2xSKOS; ŚR. 2xPOMPKI; PIĄT. 2xSKOS; ...
LUB ROBIĆ PO 1 SERII OBU ĆWICZEŃ NA JEDNYM TRENINGU: PON. 1xSKOS I 1xPOMPKI; ŚR. 1xSKOS I 1xPOMPKI
JAK WOLISZ
PAMIĘTAJ PRZY POMPKACH, ŻE ZASADĄ HST JEST ZWIĘKSZANIE OBCIĄŻENIA (POMOCNY MOŻE BYĆ PAS DO PRZYPINANIA OBCIĄŻENIA LUB PLECAK)
-na wszystkie gr mieśniowe 2 ćwiczenia po 2 serie??nawet na ramiona??
NA WSZYSTKIE GRUPY MIĘŚNIOWE NA JEDNYM TRENINGU PO JEDNYM ĆWICZENIU X 2 SERIA - TO CHYBA NAJLEPSZA ZASADA (NAJPROSTSZA) , Na początek z hst wystarczy tyle, potem będziesz coś zmieniał, jeśli będziesz czuł, że to za mało
PRZY MIKROCYKLU 5' MOŻNA DODAĆ PO JEDEJ SERII, TZN. ROBIĆ PO JEDNYM ĆWICZENIU NA GRUPĘ X 3 SERIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
regeneracja: przy takiej ilości powtórzeń dla grupy mięśniowej na jednym treningu wystarcza 36 godz. na regenerację
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masz soga>>ale mi sie wydaje ze to bedzie za malo >do tej pory ćwiczylem intensywniej niz wychodzi to z treningu hst ,nie wiem czy to bedzie wystrczalo czy nie dojdzie do regresu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
jak sie czujesz na siłach to mozesz dopasowac ilośc seri na każda grupe w HST do ilości w poprzednim treningu. Tzn jezeli robiłes 9 seri na klate w splicie to teraz mozesz srobic 3 serie na treningu, ale lepiej zacząc od niższego poziomu i potem dokładać niz zmniejszac.
a miałes efekty w porzednich treningach? tych bardziej intesywnych?

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
roznie..wlasnie dlatego teraz chce sprobowac HST
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
no to zacznij od niższego połapu

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeszcze jedno>>a gdzie w tym treningu jest miejsce na łydki??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na podstawie tego co zostalo mi powiedziane> ulozylem plan>wiec>dobry jest??;
-przysiady 1seria
-uginanie nog na maszynie 1seria
-przysiady 1seria
-uginanie nog na maszynie 1seria
-skos 1seria
-drazek 1seria
-skos 1seria
-drazek 1seria
-pompki na poreczach 1seria
-wioslowanie szt. 1seria
-pompki 1seria
-wioslowanie 1seria
-unoszenie hantli bokiem 1seria
-szrugsy 1seria
-unoszenie bokiem 1seria
-szrugsy 1seria
-biceps 1seria (uginanie ramion stojac)
-triceps 1seria(francuskie wyciskanie lezac)
-biceps 1seria(---//---)
-triceps 1seria(---//---)


Dobre toto jest??czy wykazalem sie kompletnym niezrozumieniem tematu??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i czy może być np tak: skos 2serie >nastepnie> drażek 2serie >>pompki na poreczach 2serie>>wioslowanie szt. 2serie ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przyrost masy

Następny temat

Atkins - zgadzacie się?

WHEY premium