SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"czysta' dieta na masę do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1115

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1059
Czy z dietą wszystko ok? Może lepiej byłoby czymś zmanipulować?

Waga 67,5 kg
Wzrost 1,75 m
Typ budowy ciała: endomorfik



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
Wydaje się być w porządku jeżeli chodzi o produkty. Jednak co do takiej wagi i twojego typu budowy, to coś tutaj nie gra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1059
Co masz na myśli? Po czym stwierdziłem, że jestem endo? Po tym, że łatwo nabieram fatu, jeszcze rok tyłu byłem otyły(82 kg) i mam typową dla endo szeroki obwód miednicy, czy jak to się zwie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
Wydaje mi się po prostu, że tych kalorii jest za dużo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1059
O ile byś uciął? Chociaż takie kalkulatory są mylne czasami, to przy dużej aktywności wyszło mi 3000 kcal by utrzymać wagę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
Kalkulator nie wie na jakim poziomie jest twój aktualny metabolizm, mogą służyć jedynie jako wyjściowe. Podlicz ile jadłeś dotychczas i jakie były tego efekty. Dodaj potem z 15-20% zapotrzebowania kalorycznego i patrz co się dzieje. Czy waga idzie do przodu, stoi, cofa się i koryguj.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do oceny

Następny temat

DIETA DO OCENY PROSZĘ O POMOC

WHEY premium