SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

---SYNTHOL--- ZDJECIA PO ZASTOSOWANIU OWEGO ŚRODKA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 79117

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 392
masarniak co nie wypowiadajcie sie?w ch.,ja niech se wstrzykna?kazdy wie ze mozna delikates w bark lydke jak startujesz w zawodach by proporcje itp.a to co w temacie to d****iz i d****izmem jest jak nawet zwykly maniak silowni niezle wygladajacy wali takie rzeczy w organ jak te co foty dales.to chorzy ludzie.duzo osob po cyklonie jak wariata dostalo i poszla na dluzsze wakacje to kujawski walilo pod cela bo spadki byly straszne.ich trzeba leczyc i ja im wspolczuje bo moze gdyby nie wsztzykiwali to by se petle zakrecili.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2670
ja******le chyba zaraz się zżygam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 176 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4406
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 485 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4951
ale lalunia niezła ,szkoda że z takimi frajerami ,ale tak to już jest jak się ma wodę w głowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1619 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15506
Ja tz twierdze ze greg to chory czlowkeim bo sie zniszczyl ale popstu przesadzil nic wiecej .

Gdy ty się op*****lasz ktoś inny trenuje(koksuje) zeby skopać ci Dupe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1572 Wiek 112 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9512
masarniak-to jest FORUM i kazdy moze pisac,jakie ma swoje zdanie!
a jesli mieliby sie nie wypowiadac Ci, ktorzy syntholu nie brali-to raczej nikt by sie nie wypowiedzial!
nie chodzi mi o to,ze synthol pomaga wyrownywac zalegle partie miesni,tylko, ze ci panowie najwyrazniej przesadzili-i taki jest temat!
wszystko jest moze bezpieczne ale z umiarem!
nie porownuj zawodnikow PRO i tych oszolomow!
to tak jakbys porownywal Żula i kogos kto pije sobie 2 piwa w tygodniu dla zdrowia
pozdr

moc i sila

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1771 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8360
delsterydo ma racje, niema co porównywać za przeproszeniem ciuli do kulturystów. Ten Greg V. i reszta tych syntholowców przesadzili, bo Greg wyglądał naprawde swietnie ale odwaliło mu coś i sie tak zmasakrował.

"Que no me matara me fortalecera"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 969 Napisanych postów 19332 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158940
Masarniak w ktore partie dawales synthol i jak z bolem po....bo podobno masarka....

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 751 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30473
Dawno cię nie widziałem. Jednak się zdecydowałeś no proszę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak wogole z dostepnoscia w PL?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dosc mocne skutki uboczne...

Następny temat

Cykl na prohormonach prosze o pomoc fachowców!!!

WHEY premium