SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

---SYNTHOL--- ZDJECIA PO ZASTOSOWANIU OWEGO ŚRODKA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 79110

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1619 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15506
Dostepnosc bardzo latwo zamowic z neta z oficjalnej strony mowie o synthetek paczka idze z australi droga lotnicza za przesylke nic sie nie placi 100ml kosztuje 119,00$ szybka przesylka dobrze zabezpieczony srodek.


Co do bolescie
tak boli czuc jak bys mail zakwasy po treningowe ale x10 :) hehe powiem ci ze srodke nei jest tak oleisty jak zapowiadali
i wlailem 0,7 igla kulem tylko bicepsy i tricepsy co dziwne zuwazylem ze jak walilem w trica to lapa przy napisnaniu neirosla tylko na porstej rece a jak w biceps to przy napinainiu byla wieksza. i na prawde zapewnaim ze 100ml nie zorbisz tego co greg walentino :) trzba chyba z 1 litr na lape w lac. dobzre konserwuje lapke nawet po mlenzach bo poplynelem na jakeis pare ty ( zdarzenia losowe )to klapki zostaly duze :)

Gdy ty się op*****lasz ktoś inny trenuje(koksuje) zeby skopać ci Dupe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o duzo cm lapy sie zwiekszyly?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1619 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15506
2-3cm.

Gdy ty się op*****lasz ktoś inny trenuje(koksuje) zeby skopać ci Dupe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1572 Wiek 112 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9512
wlasnie daj foty

moc i sila

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 314 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6044
watpie zeby ktos z tad chcial wygladac jak G Valentino!!! ale wiecie co jest najgorsze w tych wszystkich syntholowcach najgorsze jest to ze oni mysla ze wygladaja fajnie rodza postrach a wiekszosc ludzi sie z nich smieje a zamiast miesni wygladaja jak by mieli przeszczep glowy do bica rotfl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1771 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8360
Popieram delsterydo i kuka23 daj fotki.

Zmieniony przez - Ballantine w dniu 2008-09-01 10:33:57

"Que no me matara me fortalecera"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to i tak nie duzo. to ile trzeba by bylo tego wbic zeby o jakies 5 6 cm sie powiekszyla?bo odstawieniu duzo spada?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1771 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8360
W sumie to 2-3 cm idzie zrobić na krecie Ja zrobiłem 2cm z czego 0,5 mi spadło, woda........

"Que no me matara me fortalecera"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1619 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15506
Ballantine-- mowisz 2 cm robisz a ile masz w lapie teraz?? bo ja masz 47czy 48 przy wzroscie 170 to na towarze ciezko zrobic 3 cm ci co maja dlugi staz to wiedza :)

widizlem profil jesli jest aktualny ?? to wogole nie wiem po co zagladasz do dzialu doping nie majac o nim pojecia

Zmieniony przez - masarniak w dniu 2008-09-01 11:25:35

Gdy ty się op*****lasz ktoś inny trenuje(koksuje) zeby skopać ci Dupe

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dosc mocne skutki uboczne...

Następny temat

Cykl na prohormonach prosze o pomoc fachowców!!!

WHEY premium