SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

'Olej ilość serii i powtórzeń.'

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2727

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
przeczytalem sobie artykul na body factory, o ten http://www.body-factory.pl/showthread.php?s=5b04fd4073c58da75367dadc174c78e5&t=2183
i tam jest napisane zeby olac ilosc serii i powtorzen, jak się do tego odnosicie?
warto?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
Mr.Papaj 3mam za slowo ;)

I do zobaczenia niebawem....

Co do komentarza KONIU szkoda bo to tylko coraz bardziej uswiadamia ze SFD jest forum dla ludzi w przedziale wiekowym 14-17 lat ;/

Jak tylko sie pokaze ktos konkretnie odpowiadajacy to musi byc pojechany bo ktos tam jest lepszy.... ZENADA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak nie dasz rady wycisnąć kolejnej serii to olewasz, a poza tym nie da się określić czy Ci się uda zrobić 10 czy 12 powtórzeń, idziesz na trening i robisz co możesz i tyle, masz ochotę zrobić sobie jeszcze 5 seria czujesz że masz siły to robisz. Moja wiedza jest mała ale z tamtego artykułu nic ciekawego i nowego się nie dowiedziałem.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
no nie zgodze sie
dzisiaj robiłem np. dipsy z obciążeniem 5 serii i czułem ze moglbym zrobic jeszcze kolejne 5... czyli co mam robic tyle serii na ile mam siłe...?
wg. mnie zaburzy to progresje i mozna sie przetrenowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ja pisałem o jednej serii dodatkowej nie kilku, nieraz podejdzie kiepski dzień i zrobisz trzy tylko.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
To co jedna seria jedno powt.no tak by było najlepiej ale czy będzie satyswakcja z treningu? raczej nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Matellka Trec Team
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 191 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 560
moja ocena art: pierdu, pierdu, pierdu...
Zgadzam się jednak z jednym - nie ilośc powt. i serii jest najważniejsza, ale reżim w jakim cwiczymy. Sorry, ale jeden trening z Definicją lub Papajem i wymiękacie. Zamiast czytac takie pierdoły (takie arty mogę pisac na kolanie) warto zgłębic to, jak pracują mięśnie, w jakim reżimie - polecam książkę "Reżimy Treningowe" Leszka Michalskiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
hilde... skoro zrobiłeś 5 serii i miałeś jeszcze siłę na kolejne 5 to znaczy że raczej się oszczędzałeś.Zapraszam na trening do Grudziądza,a obiecuję że po 5 seriach jakiegokolwiek ćwiczenia będziesz miał go dosyć:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Matellka Trec Team
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 191 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 560
wiecie co mnie wkurza najbardziej?podniecacie się pseudoautorytetami zza miedzy, jak na naszym gruncie mamy lepszą metodykę treningową i lepszych specjalistów. ale lepiej podniecac się co jakiś chad napisał....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Zaproś kolegów na czwartkowy trenig. Kasia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
no jak oszczędzałem
zacząłem nowy trening, pierwszy dzień klatki, a wyczytałem wcześniej, żeby od razu nie lecieć na maxy
po prostu zaczałem od nizszych ciezarow zeby móc progresować odpowiednio długi czas
Albo krótsze przerwy, albo większy ciężar, albo większa liczba powtórzeń, albo wszystko razem...
a nie sądzę żebym po 5 seriach w powtózeniach 8=8<6=6<4 miał dosyć (no chyba, że w innym przedziale powtórzeń)i na większym ciężarze, tylko, że jak zrobiłbym na takim na którym bym miał dosyć to za tydzień nie wiem czy bym mógł dodać tyle ile mam zamierzone.


A jak jest z tymi treningami w Grudziądzu? Płaci się tylko za wejscie na siłke czy za pomoc trenera tez?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Płacisz za wejście ,a Ja Cię osobiście przetrenuję:)

Zmieniony przez - MrPapaj w dniu 2010-07-28 11:30:55
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Eliminacje Mistrzostw Świata Strongman - TREC zaprasza!

Następny temat

Definicja przepisy kulinarne

WHEY premium