SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

█ OFERTA SPECJALNA - NAJLEPSZE CENY I DARMOWA WYSYŁKA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 63245

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19959
dokładnie tak jest to napisane w ofercie ale myśle ze powyzej 500zł mozemy sie dogadać jakoś do wysyłki:) zadzwonie do ciebie w poniedziałek.


pozdrawiam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 374 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9222
Wprowadzicie do OS nowe produkty olimpu w blistrach, czy nie bedziecie sie w to bawic??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 337 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4669
ok czekam na telefon... dzieki pzdr.

tańcz, idź w bal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19959
jeszcze nad tym pomyśle:) ostanio olimp proponował nam te blistry ale jakoś nie jesteśmy do tego przekonani.


pozdrawiam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 213 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26251
Hej chcialem sprawdzic ile by mnie wyszło zamówienie, które planuje w najbliższym czasie i coś mi sie nie zgadza mianowicie, mam kilka głosów i należy mi sie 15% zniżki dodałem do koszyka pare produktów które są objęte Oferta Specialna, nastepnie dodałem produkty nie objęte ofertą i rachunek koncowy pokazał ceny niestety bez znizek... o co chodzi ? nie mozna kupic naraz towaru objetego i nie objetego promocja wtedy sie traci znizki ? konieczne dwa osobne zamówienia, wolał bym wszytsko naraz pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1640 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17343
Wystarczyło przewinąć ten temat o 1-2 strony w tył i już byś wszystko wiedział. OS i SFD to 2 osobne sklepy, mieszcące się w dwóch różnych miastach, więc nie ma możliwości kupna razem.

Wyważona dieta, to ciasteczka w obu rękach.
Zrobić coś z niczego.. ?!
http://www.sfd.pl/TEST:_Zrobić_coś_z_niczego.._MaSa_by_akk0_!-t592374.html
Zapraszam serdecznie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 337 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4669
ok paczuszka przed chwilą przyszła... wszystko jest elegancko dzieki OS Kogut pozdrawiam

tańcz, idź w bal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19959
ciesze sie bardzo


pozdrawiam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
siemanko, wyslalem Ci dzis po 10:00 powiadomke , daj znac ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19959
odpisze ci jak tylko znajdę chwilkę



pozdrawiam:)

Zmieniony przez - OS Kogut w dniu 2006-07-29 17:53:18
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cos na mase???

Następny temat

Prosze o opinie - BioTech USA Anabolic Pak, Sterol Complex , DYMATIZE Z-force

WHEY premium