SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

█ OFERTA SPECJALNA - NAJLEPSZE CENY I DARMOWA WYSYŁKA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 63182

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1300 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16151
Nikt do mnie nie dzwonił a przesyłka szła tydzień i na odpieprz ktoś wcisnął obrzydliwą truskawkę.
Odesłał bym ale otworzyłam to wyje****
A paka była nadana na 5 dzień od zamówienia!!!!

Jak bym zamówił 10 kg to bym się wkur*** ale mam nauczkę i już nie zamówie.

Powodzenia w wałkach z klientami.

Trzoda i tyle.




Zmieniony przez - VOLT7 w dniu 2006-05-19 10:38:49

W gruncie rzeczy jestem fajny ale w morde też potrafie dać
Fight Division Grudziądz Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 743 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18526
chciałbym cos dzisiaj zamówic w sklepie i odebrac towar w opolu ale nie osobiscie tylko przez kogos i jak to zrobic aby były ceny z oferty specjalnej ,złozyc zamówienie i zaznaczyc ze odbiór bedzie osobisty czy jak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958
wpisać w uwagach odbiór osobisty i nalepiej być wieczorem wtedy nie bedzie problemu żadnego bo ja bede.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 743 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18526
wieczorem odpada ,bo moja siostra ktora ma mi to kupic bedzie w opolu dzisiaj po południu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958
sprawa już załatwiona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 743 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18526
dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958
volt nie gadaj takich głupot nie ktoś zapakował twoją paczke tylko ja i nie na odpieprz bo żadnej paczki nie robię na odpieprz tylko zwyczajnie się pomyliłem tobie się to nigdy nie zdarzyło.Jak ci nie pasował smak to czemu mi go nie odesłałeś nie byłoby żadnego problemu.
**********
A tak wogóle 8 maja złożyłeś zamówienie po godzinie 15 a 13 maja zmówienie było już u ciebie bo tak napisałeś w bok.(Uważm że jak na tą sytułację braku cell-pumpa uwinąłem sę bardzo szybko).

pozdrawiam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 371 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4068
Czekam az vitalmax pojawi sie w ofercie specjalnej. Kiedy mozna sie tego spodziewac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9723
a ja chiałem się zapytać czy istnieje możliwość np wpłaty na konto (chodz nie wiem czy to nie ryzykowne) lub odebrania na poczcie paczki z suplami a nie w domu zeby mamusia nie wiedziała ile za to zapłaciłem <lol> ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958
istnieje możliwość odebrania na poczcie wówczas do domu nie przychodzi jakiekolwiek powiadomienie.Trzeba sobie pójść na pocztę i zapytać czy paczuszka już jest.Tylko do tego potzrebny jest dokładny adres poczty.Wpłata na konto również jest możliwa.

pozdrawiam:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cos na mase???

Następny temat

Prosze o opinie - BioTech USA Anabolic Pak, Sterol Complex , DYMATIZE Z-force

WHEY premium