SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Boczki"

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6228

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 732 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4130
Mam pytanie odnośnie małych zwałów tłuszczu po bokach mojego ciała tzw. "boczków".

Jeszcze dwa lata temu byłem gruby jak diabli, teraz schudłem sporo, wyrzeźbiłem się wszystko fajnie i w ogóle ale zostały mi BOCZKI które psują poniekąd cały efekt mojej pracy.

Trzymam sie oczywiście diety i boczki robią się mniejsze ale strasznie długo to trwa a efekty są marne. Ostatnio przeczytałem że cwiczenia na boczki takie jak:

-skręty tułowia z gryfem trzymanym szeroko na barkach
-skłony boczne z hantlem trzymanym w ręce
-unoszenie tułowia leżąc bokiem.

wpływają negatywnie, wykonując te ćwiczenia efekt jest taki że boczki wygladają na większe.
Prosze o pomoc: Czy dalej wykonywac te ćwiczenia, czy zmienić je czy zaprzestać wykonywania.

Wyeliminowałem z diety cukry proste takie jak słodycze, jasne pieczywo, napoje gazowane i owoce oprócz bananów. Ograniczyłem także do minimum spożycie węglowodanów
Biegam rano 40 minut i po treningu siłowym 40 minut codziennie oprócz niedziel :P biore L-carnityne, HMB i ClenBurexin pomimo tego boczki nadal są...

jestem otwarty na każde propozycje i eksperymenty.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Dokładnie jak Skalar. Tzn. parówki, szynki won.

Dalsza konwersacja w temacie dieta w działach do tego odpowiednich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25954
Widze ze robisz wszystko co powinienes robic i nic innego nie przychodzi mi na mysl jak zalegajaca skora ktora kiedys ulegla rozciagnieciu gdy miales duzo wiecej kg. Odnosnie tych cwiczen ja bym skupil sie tylko i wylacznie na prostocie dzialania i robil cos na gore , na dol i na skosy.

pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 295 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1726
spróbuj kupić mocniejszy spalacz, cos z johimbą w składzie - Nutrex Lipo 6 to mocny spalacz, za 99 zł mozna go kupic- polecam.

skoro masz boczki to kratki na brzuchu nie masz, wiec zostały resztki tłuszczu które najtrudniej zbić.

byłbym raczej za rowerkiem stacjonarnym lub steperem w siłownii, gdyz wówczas kontrolujesz puls który nie powinien byc nizszy niz 130 uderzeń, kolo 140-150 bedzie odpowiednio spalał sie tłuszcz

lub poczytaj o interwałach

pozdr.



Zmieniony przez - MuscleBody w dniu 2008-05-16 11:31:43

kto nie ryzykuje- szampana nie pije

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 732 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4130
Mój trening rano wygląda tak:
40 minut wolny bieg coś koło 10km/h tętno koło 150

po siłówce zazwyczaj rowerek stacjonarny przy tetnie ponad 150
i zazwyczaj 60 sekund szybko 60 sekund średnio szybko :)

płaski brzuch i tarka jest tylko wszysko psuje to dziadostwo po bokach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48118
znam ten problem ... ja musiałem wyeliminować skłony boczne gdyż zbyt mocno mnie poszerzają, opieram się głównie na skrętach T z gryfem sztangi..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 732 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4130
i jak skręty dały ci dużo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 95 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
czytales o wspanialych wlasciwosciach kofeiny jako spalacza?? Poczytaj od czasu do czasu jakas gazete typu kif.
radze przed biegiem puknac sobie 100-300 ml kofeiny tylko uwaga na pikawe. Nie jest to polecany wszystkim ktorzy maja problemy z ukladem krazenia tak ze najpier by trzeba bylo z lekarzen sie zkontaktowac ale wydaje mi sie osobiscie ze takie ilosci nikogo nie skrzywdza.
pzdr. i zycze powodzenia.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pieczywo to nie węgle proste tylko złożone, są wysoko przetworzone. Więc takie produkty nie powinny się w naszej diecie znajdować.
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ćwiczysz na czczo?
Aero po treningu? Ile czasu?
Jak z kondycja? Da rade robić HIIT?
Wklej dietę, bo wydaje mi się zła.

Zmieniony przez - Skalar. w dniu 2008-05-16 16:28:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 732 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4130
zaskron - pije przed bieganiem kawke czarną z pikawką wszystko OK tak samo przed siłką kawka.

Skalar.

wstaje o 08.00 i na pusty żołądek l-carnityne 15 ml i 4 kapsułki HMB revolution potem kawka.

po bieganiu 2 kapsułki ClenBurexin

30 minut przerwy

2-3 kromki razowego chleba bez masła z szynką z indyka i sałatą + 2 białka jaj. Do tego 100 g płatków owsianych

godzina przerwy i 30 g Perfect Whey Protein

potem jako przekąska serek wiejski

30 minut przed obiadem 2 kapsułki ClenBurexin

obiadek: zazwyczaj mięso, pierś, wołowinka na bulionie itp. itd. czasem kotlety sojowe, rybka.

przerwa

l-carnityna kawka i na siłownie: trening siłowy i aeroby. po treningu 4 kapsułki HMB rev.

po treningu zazwyczaj 3-4 wafle ryżowe + jogurt

pół godziny przerwy 30 g Perfect whey protein

i kolacja tuńczyk w sosie własnym

przed snem Perfect Whey Protein 30g i 4 kapsułki HMB rev.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 95 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
ja pierdule to ja juz nie wiem jak tobie mozna pomoc. Ty to idz na operacje lepiej i usun nadmiar naciagneitej skory. Znacyz sie z czasem powinno to mianac ale z tego co czytam to watpie zeby chcialo tak szybko to zniknac jak sobie tego rzyczysz.
normalnie no comment's prze***ane masz chlopie- wspolczuje ci. I sie tym tak nie przejmuj bo ci psycha siadnie zara.
pzdr.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
1. Cierpliwość. Tłuszczu budowanego latami nie zgubi się w kilka tygodni.

2. Boczki, dół brzucha to najcięższy teren do walki z tłuszczem [ u facetów przynajmniej].

3. Dieta masakra....Są w zasadzie trzy warianty diet: zbilansowana, niskotłuszczowa, niskowęglowa.

U Ciebie jest w zasadzie tylko białko....

Dorzuć albo węgli. Albo tłuszczy. Wtedy będzie to miało ręce i nogi.

Jak będziesz ciągnął tak jak jest, to oprócz wiecznie kiepskiego nastroju, za jakiś czas nie wytrzymasz i będziesz zjadał wszystko na swojej drodze. Więc cały wysiłek pójdzie na marne.

4. Z własnego doświadczenia powiem, że woda z brzucha [dołu] leci bardzo ładnie na dietach low carb. Choć na różnych ludzi różnie działa - przeteduj.

5. Mało warzyw. Tzn. wogóle. Przy diecie składającej się praktycznie z białka - to bedzie miało przykre skutki. Zostanie zachwiana równowaga kwasowo - zasadowa. Jedz więcej warzyqw jwdnytm słowem. Błonnik przeczyści jelita.

6. Karnityna. Karnityna jest jednym z najpopularniejszych spalczy tłuszczu. Jest też również najmniej efektywnym spalaczem. Czemu? Bo większość nie zna mechanizmu działania.

Karnityna przyśpiesza spalanie tłuszczu poprzez ułatwianie przedostawania się kwasów tłuszczowych do mitochondriów komórkowych [ mitochondria to fabryki, w których produkowana jest energia].

Ale karnityna w żaden sposób nie przyczynia się do rozbicia tkanki tłuszczowej zalegającej pod skórą. Co więcej ułatwiając spalanie tłuszczy, karnityna przyczytnia się do hamowania spalania węglowodanów.

Innymi słowy - większość ludzi poprzez dietę redukcyjną rozumieją [obok głodówki, co jest kompletnym nieporozumieniem] diete niskotłuszczową. więc karnityna nie ma szansy zadziałać.

Dlatego - chcesz łykać karnitynę? Próbuj diety LW.

7. Laktoza. To paskudny węglowodan, który znajduje się w nabiale. Powoduje "grubą skórę". Tak to jest nazywane przez profesjonalistów.

Chcesz widzieć prążkowanie? Zapomnij o serkach, jogurtach, mleku itp.

Tej kwetii nie bedę nawet dyskutować. Przetestowałem na swojej skórze i piję jedynie odrobinę mleka do kawy.

Jedynie co pozostaje to jajka.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na rzezbe

Następny temat

Say Hello !

Wiecej