SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

- ARNOLD CLASSIC 2015 -

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 181178

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1970 Napisanych postów 19830 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731771
Posrod licznej grupy zawodnikow w konkurencjach amatorskich, bylo wielu o wspanialych sylwetkach, ale byli rowniez i tacy ktorzy oleju sobie nie szczedzili...










... i byli rowniez tacy, ktorzy najprwdopodobniej znalezli sie na tych zawodach przez pomylke, jak np. ten pan ponizej.






Zmieniony przez - Possible w dniu 2015-03-10 18:48:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4574 Napisanych postów 49012 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522671
zawsze mnie zastanawia co tacy 'zawodnicy' myślą sobie gdy stoją i widzą prawdziwe formy startujących podchodzących do sprawy na poważnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1970 Napisanych postów 19830 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731771
Oni nie mysla o innych, oni mysla o sobie :) Byc moze oni w ogole nie mysla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49144
Nr 56 mnie zniszczył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 215 Napisanych postów 1394 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18212
czym są spowodowane takie wielkie brzuchy? Hormon wzrostu czy insulina?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4574 Napisanych postów 49012 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522671
jedno i drugie + duże ilości jedzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 855 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18258
Solto
Nr 56 mnie zniszczył

To nowa kategoria - Sylwetka na kacu...

MaxMad

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
JA coś zmajstruje, bo dawno mnie nie było i dopiero teraz mogłem temat oblookać.

Dexter - zdecydowany nr.1 i choć z dnia na dzień starszy to chyba jest jak wino im starsze tym lepsze, bo formę miał mega i ogólnie dla mnie bezdyskusyjnie najlepszy, ale... byli tacy co wg mnie gdyby forma była jeszcze lepsza (wiem, że tak można gdybać tylko) i jakby wygrali nikt nie mógłby powiedzieć, że to jakiś żart, ale Dex to mistrz i zasłużył na ten rekord.

Branch - powrócił z zimowego snu lub przestoju jak kto woli po ostatnich niższych pozycjach. Formę miał wyśmienitą i chyba nawet lepszą niż na Mr.O co był drugi za Jayem, ale wtedy Jay był zdecydowanym mistrzem, to tutaj jednak do Dexa brakuje mu tej symetrii i estetyki, ale szacunek wielki i zobaczymy jak to będzie na Mr.O ?!

Justin - o nim mowa w opisie Dexa, bo gdyby miał lepszą formę (a jest olbrzymi jakby kompletny i można o nim smiało mówić, że za rok-dwa będzie walczył z Philem o tytuł Mr.O), to mógłby wygrać spokojnie, ale właśnie tego jakby ostatecznego szlifu, którego nie brakowało Dex i Branchowi zabrakło Justinowi, ale to wg mnie kwestia czasu, bo jest młody i raczej nie będzie tylko "utalentowany" jak Evan.

Cedric - on ma piękne kształty i formę zrobił o dziwo dobrą, ale jednak za słabą jak widać na jego pozycję, by łyknąć chociażby Justina, choć jego sylwetka obok Dexa jednak najbardziej się mnie podoba i móglby być spokojnie 2 !!! Ma super kształty, jest symetryczny, ale jak Justinowi zabrakło mu "szlifu ostatecznego", ale jednak progres od ostatnich zawodów jest, więc można liczyć, że będzie teraz tylko lepiej i mam taką nadzieję i oby się tylko na tym nie zakończyło, bo dla mnie tacy jak on to mogliby spokojnie stać w TOP 2 każdych dużych zawodów, tylko forma musi być na 110%

Evan - lepszy jak dotychczas i pełniejszy, ale to chyba nie będzie "future Mr.O" jak mawiał Jay...

Roelly - masa olbrzymia, forma dobra i brak kontroli brzucha i mnie to on raczej niczym nie zaskoczył, choć patrząc na resztę zawodników (tj. po za TOP 6) zdecydowanie zasłużone 6 miejsce.



Zmieniony przez - AroFlex w dniu 2015-03-10 23:34:42

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4574 Napisanych postów 49012 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522671
troszkę późno, ale na fotki od L.A. Design zawsze warto czekać















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4574 Napisanych postów 49012 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522671














Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Akim Williams IFBB Pro

Następny temat

Nie żyje Greg Plitt

WHEY premium