SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

- ARNOLD CLASSIC 2015 -

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 181503

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 104 Napisanych postów 622 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29565
Wszyscy (chyba podswiadomie) spodziewalismy sie czegos niesamowitego po Comptonie,petardy nie ma ale wg mnie jest bardzo dobrze.Barki tyłem to chyba tylko Dillet mial porownywalne.Sylwetka X,posladki docięte.IMO duzo traci w przerwach miedzy pozami-wszyscy jakos tam sie spinaja a on zupelnie luz.Na pewno bardzo przyszłosciowy zawodnik.Jezeli chodzi o Brancha i Dexa to nie da sie ich porownac...calkowicie inne nieporownzwalne(poza forma-notabene bardzo dobra) sylwetki,Ja bym postawil na Dexa.Cedric lepiej ale to jeszcze nie to-4 miejsce wg mnie.U Evana problemem nie jest klatka ale grubosc plecow-inni zawodnicy bija go na glowe pod tym wzgledem,pod pewnym katem wyglada komicznie.Ben udowodnil ze da sie poprawic slaba strone-klatka u niego wyglada poteznie.W tym tempie za 5 lat jak nadgoni plecy i rece to bedzie grozny na kazdych zawodach,Beyeke szkoda slow-jak ja bym na 10 zawodach pod rzad taki wyszedl zalany to bym 2 miesiace po zawodach co 3 dni robil ladowanie-odwadnianie we wszystkich mozliwosciach i cos musialo by z tego wyjsc.

Gdy odpuszczasz,twój przeciwnik ma trening życia i już nigdy go nie dogonisz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2006 Napisanych postów 19863 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732176
Warren pokracznie bardzo, szczegolnie widac to przy Cedricu, ( podobnie jak kiedys przy Wolfie, lub na Mr,O przy Egipcjaninie) Jak dla mnie to trzecie miejsce dla niego jest wystarczajace. Dexter lub Cedric, jeden z nich powinnen wygrac. Dexowi juz wystarczy, wiec Cedric. Tylko jemu kibicuje. A tak realnie, to zapewne McMillan bedzie 4 a Warren wygra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2006 Napisanych postów 19863 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732176
Zwyciezca Arnold Classic Amateur 2015 kat. Super Heavyweight i Overall Lukas Wyler

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5443 Napisanych postów 15464 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388762
przeczytalem temat, pozniej widzialem fotki(nie widzialem wideo) i powiem ze forma brancha jak to jego forma bardzo dobra, ale sywletki zwyciezcy to on nie ma nawet jak go wcisna na pierwsze miejsce, imo najpierw powinien byc dex, pozniej branch i dalej compton i cedric. kazdy pisze ze compton lipa i ze kazdy sie nim zachwycal i klapa, a ja patrze na fotki i widze to jakos inaczej i spokojnie powinien byc w pierwszej trojce.

ogolem z tych wszystkich fotek co widzialem w necie to dohne wyglada jak z 212(co on w ogole robi w open? i te nogi...) faatev to jakas pomylka, pokraczny strasznie i klata tragiczna, winklaar to juz bebzon jak coleman pod koniec kariery, nie ze za mocno wypada tylko ogolem jego szerokosc, beyeke i curry to chyba znowu im sie terminy poj**aly i mysleli ze zawody w kwietniu z taka forma, evan to juz teraz wiem czym jest, zawsze zamyka 'ta lepsza' stawke, freeman to juz emerytura, mogli zaprosic w jego miejsce kogos lepszego, kefalianos to nie to co kiedys, no i pakulski z tymi rekoma, nie mam pojecia jak 2 lata temu mogl byc tak wysoko...

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2015-03-08 00:45:39

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4505 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35524
dexter miazga forma
pakulski pomylka na swiatowym poziomie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 262 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10808
warren form zaj**ista ale nic ciekawego dla oka jesli chodzi o estetyke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15466
Compton,tyłem bicepsy tyłem-marzenie !
Jak dla mnie 1-2,sądze że pierwszy nie bedzie,mimo iż całokształtem by zasłużył.
Branch lub Dex, ze wzgledu na swój osobisty prestiż.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 262 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10808
oby dex,warren,cedric
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5960
Compton barrdzo nieźle, dzisiaj nie musi wygrac dla mnie jest to zawdonik kompletny i po pewnym czasie bedzie robil swoje

I do it because I can,
I can because I want to,
I want to because you said I couldn't!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5960
Idealne porównanie ;)

I do it because I can,
I can because I want to,
I want to because you said I couldn't!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Akim Williams IFBB Pro

Następny temat

Nie żyje Greg Plitt

forma lato