Mateusz Kieliszkowski stanął po raz kolejny na podium zawodów Arnold Strongman Classic! W tym roku znalazł się oczko wyżej, czyli na II miejscu, tuż za Hafthorem Bjornssonem. Mateusz miał zaledwie 2 punkty mniej od swojego największego rywala. Islandczyk już po raz trzeci wygrał zawody w Ohio. Obserwując karierę Mateusza widzimy, jak z roku na rok jest coraz lepszy, co nas bardzo cieszy. Zapewne to tylko kwestia czasu, kiedy to on będzie zdobywał I miejsce w największych konkursach międzynarodowych, takich jak World's Strongest Man czy właśnie Arnold Strongman Classic.

2002: Mark Henry

Podczas minionego weekendu odbyły się także zawody sportów sylwetkowych. Oczywiście największą atrakcją zawodów Arnold Classic jest kulturystyka OPEN. Zeszłorocznym zwycięzcą był Brandon Curry, który został również Mr. Olympia 2019. Nie brał udziału w tegorocznym Arnold Classic, więc trzeba było wyłonić nowego zwycięzcę. Został nim William Bonac, który po raz kolejny udowodnił, że jest najlepszy.  Warto dodać, że Bonac wygrał też Arnold Classic w 2018 roku, a w 2019 roku był drugi. Można śmiało powiedzieć, że jest na fali i kto wie czy nie będzie nowym Mr. Olympia. Nagrodę “Franco Columbu Most Muscular Trophy” (10 000 $) zgarnął Big Ramy, a “Ed Corney Best Poser Award” (10 000 USD) Sergio Oliva Jr.

11 miejsce: Joshua Lenartowicz, 1000 USD

W kategorii bikini fitness do samego końca nie było wiadomo, która z pań wygra zawody. Ostatecznie zawody wygrała Elisa Pecini, która była też Ms. Bikini Olympia 2019.