SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

- ARNOLD CLASSIC 2015 -

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 181165

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4574 Napisanych postów 49012 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522671
Brandon Curry














...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4574 Napisanych postów 49012 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522671
Vitaley Fateev














...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4574 Napisanych postów 49012 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522671
Evan Centopani














...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4574 Napisanych postów 49012 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522671
Roelly Winklaar














...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 140
hardbeer
Jedno jest pewno w tym roku zwycięzca będzie bardziej niż ten z 2014 nabity, nie będzie miał żylaków na brzuchu no i będzie posiadał łydki...




No chyba, że wygra Dex... wtedy znów zwycięzca będzie bez łydek :). Spóźniłem się na transmisję i widziałem tylko te parę zdjęć. Zawsze jestem za Branchem i kiedy czytałem wasze komentarze mocno się podjarałem, ale w końcu doszedłem do zdjęć i niestety muszę przyznać, że chyba trochę was poniosło :):). Dexter dziś był lepszy, ale mam nadzieję, że sędziowie nie podzielą mojego zdania i wygra mój ulubieniec :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4574 Napisanych postów 49012 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522671
mamy komplet fotek zawodników - kto szykuje się na oglądanie finałów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
cedrica chyba nie dałeś

branch w porównaniu z dexem wypadał bardzo korzystnie. od tyłu zniszczył całą konkurencję. ma duże szanse, a patrzac na to co zrobili w 2012 estetyką nie wygrywa z ilością mięsa.

Zmieniony przez - Gwid w dniu 2015-03-07 22:24:11

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4574 Napisanych postów 49012 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522671
faktycznie, łap pochwałę za czujność

Cedrick McMillan















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 149 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3089
Zawodnicy tak rożni nie wiadomo na co będą stawiać sędziowie przynajmniej ja nie wiem Większość wygląda jakby od tygodnia wody nie widziała a tak naprawdę kilka godzin wystarczy żeby woda zeszła, Evan Centopani znowu płaski. Jestem za Branchem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1377 Wiek 176 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52713
Jakby ktoś nie widział całości:


RESPECT FOR THOSE WHO HAVE THE COURAGE TO FOLLOW THEIR DREAMS
PITTY FOR THOSE WHO STAND BEHIND A COMPUTER WATCHING OTHERS LIVING THEIR CHILD DREAMS

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Akim Williams IFBB Pro

Następny temat

Nie żyje Greg Plitt

WHEY premium